Analityk Sprzedaży

KACZMARSKI GROUPO firmie

KACZMARSKI GROUP

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Dołącz do zespołu który każdego dnia mierzy się z nowymi wyzwaniami.
Zacznij pracę w Kaczmarski Group jako:
ANALITYK SPRZEDAŻY

Opis stanowiska:

  • sporządzanie raportów, zestawień i analiz
  • udziału w procesie rozliczeniowym Pionu Sprzedaży
  • tworzenia plików rozliczeniowych miesięcznych, kwartalnych, rocznych
  • udziału we wdrażaniu zmian do organizacji pracy i aplikacji
  • udział w procesie budżetowania i prognozowania
  • monitorowanie istotnych procesów w ramach sprzedaży i obsługi klienta
  • współpracy z zespołami technicznymi w celu wprowadzenia usprawnień technologicznych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość MS EXCEL – warunek konieczny
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy z dużą ilością danych
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej,
  • umiejętność posługiwania się bazami danych do celów analitycznych
  • kompetencje analityczne i zdolność myślenia procesowego,

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę o pracę
  • bez watpienia najlepsze imprezy integracyjne
  • jasną ściężkę kariery
  • stałe godziny pracy
  • świetne bistro
  • masaże
  • squash
  • parking dla wszystkich pracowników

Na Twoją aplikację czekamy pod przyciskiem:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy