Oferta pracy

Analityk Sprzedaży

Rawlplug

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów z obszaru sprzedaży i marketingu na potrzeby Spółki;

  • bieżące wsparcie innych działów w zakresie raportowania i analiz;

  • udział w przygotowywaniu planów sprzedażowych spółki, jak również budżetów działalności marketingowych;

  • analiza efektywności projektów marketingowo-promocyjnych, weryfikacja kontraktów handlowych;

  • usprawnianie i wprowadzanie nowych narzędzi raportowych oraz analitycznych.

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wskazane doświadczenie                      w obszarze sprzedaży);

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia, matematyka, statystyka);

  • bardzo dobra znajomość programu Excel;

  • praktyczna znajomość SQL;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • umiejętność pracy z dużą ilością danych;

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne;

  • inicjatywa, pomysłowość i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań;

  • samodzielność i własna inicjatywna w działaniu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie – umowa o pracę;

  • możliwość rozwoju w organizacji o unikatowej kulturze;

  • pracę na samodzielnym stanowisku w przyjaznym i doświadczonym zespole specjalistów;

  • dużą swobodę działania i otwartość na nowe pomysły;

  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb pracownika;

  • codzienne wyzwania wspierające rozwój zawodowy;

  • atmosferę pracy opartą na otwartej komunikacji i wzajemnym szacunku;

  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;

  • wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych – piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe.

Rawlplug

Rawlplug od 100 lat ekspertem w branży zamocowań - to znaczy, że projektujemy i produkujemy uznane na świecie systemy zamocowań, elementy złączne i narzędzia. Dzięki nim możesz wygodnie obejrzeć mecz na stadionie Wembley w Londynie, znaleźć się szybko na dowolnym piętrze wieżowca Burj Khalifa w Dubaju, czy delektować się muzyką w najlepszych warunkach odsłuchowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zobacz więcej na rawlplug.com

Przewiń do profilu firmy