Oferta pracy

Analityk/ Starszy analityk kredytowy

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywać aplikacje kredytowe oraz dokumenty towarzyszące,

  • tworzyć analizy branżowe,

  • strukturyzować, rekomendować i prezentować transakcje kredytowe na forach decyzyjnych,

  • Prowadzić proces monitoringu - proponować dalsze działania i strategie wobec klientów, których sytuacja uległa pogorszeniu, w celu minimalizacji ryzyka,

  • Współpracować z innymi jednostkami organizacyjnymi Grupy Santander

  • Zarządzać powierzonym portfelem klientów kredytowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne),

  • doświadczenie w ocenie ryzyka kredytowego,

  • znajomość zasad analizy ekonomiczno-finansowej oraz kryteriów oceny ryzyka kredytowego,

  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie,

  • biegle posługujesz się narzędziami pakietu MS Office,

  • wiedza o funkcjonowaniu branży budowlanej, TMT lub transportowej będzie dodatkowym atutem;

  • formułowania wniosków i myślenia strategicznego

  • komunikatywności i pracy w zespole oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

  • otwartości na nowe wyzwania

  • identyfikowania i rozwiązywania problemów

  • asertywności

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

Każdy z nas, wykonując swoje obowiązki, pomagając innym i przejmując odpowiedzialność, wywiera pozytywny wpływ na otoczenie. Osiąga codzienne, ważne sukcesy, rozwija siebie, pomaga światu iść naprzód. Jest inspiracją do zmian na lepsze. Staje się wzorem do naśladowania i autorytetem, na którym zawsze można polegać. Jest superbohaterem w swoim miejscu pracy.

Nasze sukcesy, te większe i mniejsze, nie miałyby miejsca, gdyby nie codzienne działania pracowników, osób zupełnie niezwyczajnych w tym, jak to robią.