Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk/ Starszy Analityk/ Młodszy Kontroler Finansowy/ Kontroler Finansowy (zależnie od doświadczenia)

Super PharmO firmie

  • Domaniewska 48, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Super Pharm

Domaniewska 48

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów wyników zarządczych;

  • Udział w zamknięciu miesiąca (kalkulacje rezerw, sprawdzanie kompletności kosztów i przychodów),

  • Udział w sporządzaniu budżetu rocznego (SALES/GP/OPEX/CAPEX) oraz kontroli jego realizacji we współpracy z innymi departamentami Grupy (dział handlowy, E-commerce, dział operacyjny

  • Analiza i kontrola wyników finansowych i operacyjnych sklepów Grupy,centrali , kanału E-commerce oraz Magazynu Centralnego

  • Współpraca z księgowością przy sporządzaniu skonsolidowanych raportów grupowych i jednostkowych sprawozdań finansowych;

  • Współpraca z bankami w zakresie dostarczania danych i wyjaśnień;

  • Współpraca z audytorem zewnętrznym;

  • Przygotowywanie analiz zarządczych ad hoc na potrzeby firmy;

Nasze wymagania

  •  Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, księgowości lub ekonomii;

  •  Doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie audytorskiej – BIG 4 (minimum 2 lata) oraz bardzo mile widziane praktyczne doświadczenie zawodowe w Kontrolingu najchętniej w firmie retailowej (minimum 1-1,5 lat)

  •  Doświadczenie w przygotowywaniu analiz finansowych;

  •  Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym w zaawansowana znajomość programu MS Excel);

  •  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  •  Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne; interpersonalne i organizacyjne;

  •  Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane obowiązki;

  •  Skrupulatność, dokładność, dociekliwość;

  •  Dobra organizacja pracy własnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Super Pharm

Apteka, perfumeria, drogeria i salon optyczny? 4 w 1 – nasza specjalność, nasza duma.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, morze profesjonalizmu i dobrej, przyjaznej atmosfery, to współpraca oparta na zaufaniu, multum szans na rozwój i obiecująca meta w postaci awansu, będąca jednocześnie początkiem nowej drogi zawodowej.

Szkolenia, indywidualne podejście do każdego pracownika, a przy tym uszanowanie work-life balance? Oczywiście!

Zapraszamy do Super-Pharm.

Przewiń do profilu firmy