Analityk (Starszy Specjalista) w Dziale Systemów i Analiz Zakupowych

OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Mszczonowska 4

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie wielopłaszczyznowych analiz z obszaru zakupów dotyczących realizacji planu zamówień, prowadzonych postępowań, zwierania umów, zakupów inwestorskich, projektów strategicznych, gospodarki magazynowej, współpracy z dostawcami, etc.

  • monitorowanie i nadzór systemów informatycznych wspomagających procesy zakupowe realizowane w Spółce

  • aktualizacja danych menedżerskich dla Zarządu Spółki

  • wdrażanie nowych i rozwój istniejących narzędzi do raportowania

  • wsparcie merytoryczne dla użytkowników w zakresie obsługi systemów informatycznych wspierających obszar zakupów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (licencjat, inżynier)

  • 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze analiz, raportowania lub zakupów

  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem i analizą dużej ilości danych

  • biegła znajomość MS Excel

  • obsługa programu SAP – moduł MM

  • obsługa portalu zakupowego

  • znajomość języka angielskiego- poziom B1/B2

  • analityczne myślenie

  • umiejętność pracy z dużą ilością danych

  • terminowość

  • dokładność

  • samodzielność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – ekonomia, finanse, informatyka, matematyka

  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z analityką zakupową, raportowaniem, sprawozdawczością

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i pracy przy unikalnych projektach na rynku polskim i europejskim

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

  • pracowniczy Program Emerytalny

  • dofinansowanie do szkoleń, studiów i nauki języków obcych

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

Pion Zakupów

Warszawa, Mszczonowska 4

Oferty prosimy nadsyłać do: 29 sierpnia 2022 r.

GAZ-SYSTEM to spółka o strategicznym znaczeniu dla polskiej gospodarki i jej bezpieczeństwa energetycznego. Zarządzamy siecią przesyłową na terenie całego kraju i umożliwiamy transport 17 miliardów m3 wysokometanowego gazu rocznie. Odpowiadamy za całość procesu: transport od stacji początkowej do końcowego odbiorcy. Prowadzimy największe w Polsce inwestycje w obszarze energetyki gazowej m.in. rozbudowujemy Terminal LNG w Świnoujściu i realizujemy projekt Baltic Pipe. Rozwijamy także nowoczesne technologie i inicjujemy innowacje w branży energetycznej. Dajemy stabilne zatrudnienie dla przeszło 3000 pracowników w ponad 50 lokalizacjach w Polsce. Pracujemy z poszanowaniem natury i w kulturze dialogu.

Przewiń do profilu firmy