I hereby consent to have my application data added to the OLX Group talent pool for a period of 12 months after my application has been received by OLX Group (OLX Group consists of OLX Global B.V. and its affiliated companies, please refer to our Privacy Statement to find out more about who will be processing your data). I am free to withdraw my consent with future effect at any time. Please note: We obtain the above consent solely for the purpose of being able to process your application data for a period of 12 months. However, even if you do not grant us the above consent, your application data will still be processed in accordance with applicable law. Please review the Privacy Statement to learn more. By submitting your application, you accept the terms of use.
OLX Group

Analityk - staż

OLX GroupO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • przygotujesz charakterystykę klientów biznesowych w wybranych kategoriach i w wybranych segmentach

  • przygotujesz model predykcyjny określający prawdopodobieństwo konwersji klienta

  • doświadczysz czym jest praca w dynamicznym środowisku, gdzie analityka wspiera biznes

Nasze wymagania

  • proaktywność, entuzjazm, dokładność, chęć do nauki

  • solidne podstawy (statystyka, matematyka, modelowanie)

  • SQL, Python/R

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • wynagrodzenie podczas pełnowymiarowego stażu

  • możliwość nauki i rozwoju

  • pracę w nowoczesnej organizacji

  • przyjazną atmosferę w super biurze w centrum Poznania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

OLX Group

OLX Group to międzynarodowa firma, działająca w 40 krajach na świecie. W Polsce w swoim portfolio posiadamy największe serwisy ogłoszeniowe w kraju: OLX, Otomoto, Otodom i Fixly. Obecnie poszukujemy stażysty, który dołączy do naszego wyjątkowego zespołu na czas wakacji, a może okażemy się tak fajni, że zechce zostać z nami na dłużej?

Analityka i data science to dla Ciebie nie #hashtagi, ale ścieżka kariery, którą wybierasz?

Chcesz już na stażu zrealizować ciekawy projekt, który wniesie realną wartość do biznesu?

Jeśli tak, to całkiem możliwe, że płatny staż w zespole Analityki Biznesowej OLX.PL czeka właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jak zadbamy o Twój rozwój?

  • połączysz wiedzę z praktyką biznesową

  • będziesz pracować z najnowszymi narzędziami i technologiami

  • będziesz mieć wsparcie opiekuna biznesowego, data scientista i międzynarodowej społeczności analitycznej OLX Group