Oferta pracy

Analityk - staż

OLX GroupO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • przygotujesz charakterystykę klientów biznesowych w wybranych kategoriach i w wybranych segmentach

  • przygotujesz model predykcyjny określający prawdopodobieństwo konwersji klienta

  • doświadczysz czym jest praca w dynamicznym środowisku, gdzie analityka wspiera biznes

Nasze wymagania

  • proaktywność, entuzjazm, dokładność, chęć do nauki

  • solidne podstawy (statystyka, matematyka, modelowanie)

  • SQL, Python/R

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • wynagrodzenie podczas pełnowymiarowego stażu

  • możliwość nauki i rozwoju

  • pracę w nowoczesnej organizacji

  • przyjazną atmosferę w super biurze w centrum Poznania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

OLX Group

OLX Group to międzynarodowa firma, działająca w 40 krajach na świecie. W Polsce w swoim portfolio posiadamy największe serwisy ogłoszeniowe w kraju: OLX, Otomoto, Otodom i Fixly. Obecnie poszukujemy stażysty, który dołączy do naszego wyjątkowego zespołu na czas wakacji, a może okażemy się tak fajni, że zechce zostać z nami na dłużej?

Analityka i data science to dla Ciebie nie #hashtagi, ale ścieżka kariery, którą wybierasz?

Chcesz już na stażu zrealizować ciekawy projekt, który wniesie realną wartość do biznesu?

Jeśli tak, to całkiem możliwe, że płatny staż w zespole Analityki Biznesowej OLX.PL czeka właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Jak zadbamy o Twój rozwój?

  • połączysz wiedzę z praktyką biznesową

  • będziesz pracować z najnowszymi narzędziami i technologiami

  • będziesz mieć wsparcie opiekuna biznesowego, data scientista i międzynarodowej społeczności analitycznej OLX Group