Oferta pracy

Analityk Strategiczny

UPC PolskaO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

UPC Polska

aleja "Solidarności" 171

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie realizacji projektów strategicznych o zróżnicowanej tematyce (m.in. Customer Experience, Digital Transformation, Operational Excellence, Footprint Expansion) - od pomysłu, przez założenia i rekomendacje zmian, po ich wdrożenie i monitorowanie wyników,

  • Przygotowywanie materiałów wspierających realizację projektów strategicznych, w tym wypracowywanych wniosków, rekomendacji oraz docelowych rozwiązań,

  • Prezentowanie wyników prac członkom zespołu jak również klientom wewnętrznym,

  • Wsparcie w prowadzeniu warsztatów strategicznych,

  • Współplanowanie i udział we wdrażaniu inicjatyw strategicznych w organizacji.

Nasze wymagania

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku bądź w projektach w consultingu,

  • Wyższe wykształcenie (preferowane na kierunkach: finanse, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne),

  • Znajomość MS PowerPoint i Excel na bardzo dobrym poziomie,

  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Wielozadaniowość i proaktywne podejście do realizowanych zadań,

  • Otwartość, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i zdolność prezentowania swoich pomysłów,

  • Odpowiedzialność, samodzielność, ale również umiejętność pracy zespołowej,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie działającej w perspektywicznej branży,

  • Świadczenia dodatkowe (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy i kulturalno-rozrywkowy, pakiet usług UPC),

  • Rozwój umiejętności zawodowych i praktyczne doświadczenie w realizacji projektów strategicznych,

  • Codzienną pracę i naukę z lokalnym zespołem ekspertów TMT i liderów branży, oraz ekspertami globalnymi z zespołu Strategy Liberty Global Europe,

  • Możliwość pracy w modelu Agile Working,

  • Dogodną lokalizację biura.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy