Oferta pracy

Analityk Systemów BI - Kontroler Cen Transferowych

SITS Sp. z o.o.O firmie

SITS Sp. z o.o.

Generała Władysława Sikorskiego 60

Brodnica

Sits Sp. z o.o. jest spółką z kapitałem szwedzkim, produkującą meble tapicerowane dla firmy IKEA oraz innych odbiorców w Europie Zachodniej i Skandynawii. Nasza spółka na rynku w Polsce funkcjonuje od 27 lat i zatrudnia ponad 1200 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • Przygotowywanie i prezentacja analiz biznesowych z użyciem narzędzi Power BI
  • Tworzenie raportów, rozwijanie ich oraz dostosowywanie do potrzeb odbiorców
  • Implementacja oraz automatyzacja procesów raportowania w celu wspierania procesów biznesowych
  • Współtworzenie modeli finansowych
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych (analizy, kalkulacje, raporty)

Nasze oczekiwania:

  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w tym Excel na poziomie zaawansowanym (wraz z Visual Basic)
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej oraz zarządczej
  • Bardzo wysokie zdolności analityczne
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość lub matematyka, informatyka)
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, dokładność
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP (mile widziane doświadczenie z systemem IFS)
  • Co najmniej 5 - letnie doświadczenie na stanowisku analityk finansowy / biznesowy (najlepiej w firmie produkcyjnej)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Zadaniowy system czasu pracy
  • Pakiet dodatków pozapłacowych

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego na adres:

Dział Personalny
ul. gen. Wł. Sikorskiego 60
87-300 Brodnica
lub za pomocą przycisku Aplikuj.
„W przypadku, gdy wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych, innych rekrutacji proszę w CV zamieścić dodatkową klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych na stanowiska odpowiadające moim kwalifikacjom prowadzonych przez SITS sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. Sikorskiego 60.”

Administratorem danych osobowych Pani/Pana jako Kandydata do pracy jest SITS sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. Sikorskiego 60. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji w celu oceny posiadanych przez Kandydata do pracy kwalifikacji. Podstawę przetwarzania stanowi art. 221 § 1 Kodeksu pracy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych znajdują się na stronie http://www.sits.pl/pl/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy