Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk systemów biznesowych

STAKO sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • SDLC

  • JDE

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie bieżących procesów biznesowych i formułowanie zaleceń dotyczących ich usprawnienia w oparciu o trendy w branży i profesjonalną wiedzę biznesową.

  • Formułowanie, organizowanie i nadzorowanie strategicznych projektów informatycznych w skali całego przedsiębiorstwa, z głównym naciskiem na tworzenie standardów w obszarach systemów ERP, finansowych oraz łańcucha dostaw.

  • Tworzenie modeli procesów, specyfikacji, diagramów oraz wykresów w celu udzielenia wsparcia liderom biznesowym i twórcom oprogramowania w ramach wdrażanych technologii.

  • Pomoc w opracowywaniu dokumentacji biznesowej.

  • Współpraca w ramach działów IT w organizacji, jak również z pozostałymi działami w zakresie definiowania wymagań, projektowania rozwiązań, konfiguracji i wdrażania zgodnie z ramami cyklu życia oprogramowania.

  • Pomoc użytkownikom systemów ERP w konwersji danych, walidacji danych oraz opracowywaniu testów akceptacji użytkownika (UAT).

  • Zapewnianie precyzyjnych wytycznych członkom zespołów projektowych, w tym partnerom konsultingowym, w zakresie dostosowania procesów biznesowych do dostępnych w organizacji narzędzi IT.

  • Uczestnictwo w testowaniu i implementacji oprogramowania na wszystkich jego etapach: od projektu, poprzez wykonanie, integrację i akceptację, z zapewnieniem odpowiedniej wiedzy na temat procesów biznesowych.

  • Wspieranie aplikacji JDE, jak również przeprowadzanie usprawnień procesów biznesowych dla różnych procesów funkcjonalnych wspieranych przez JD Edwards.

  • Zapewnienie zgodności z wymaganiami audytów SOX IT (ITGC).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • min. 5 lat doświadczenia w pracy w środowisku produkcyjnym jako analityk systemowy lub

  • biznesowy wspierający funkcjonowanie organizacji w branży produkcyjnej i dystrybucyjnej

  • bardzo dobra znajomość funkcjonalności systemu JD Edwards, aplikacji i procesów biznesowych w obsługiwanych modułach ( Finanse, Produkcja, Dystrybucja)

  • doświadczenie w zakresie audytów informatycznych wynikających z ustawy Sarbanes-Oxley (ITGC)

  • znajomość metodologii i najlepszych praktyk z zakresu cyklu życia oprogramowania (SDLC)

  • zaawansowana wiedza w zakresie pisania zapytań SQL i technik analizy danych

  • gotowość do odbywania podróży służbowych w związku z realizacją projektów

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • praca w biurze i praca zdalna

  • nagrody za innowacyjność

  • bonus świąteczny

  • możliwość rozwoju, zdobycia nowych doświadczeń i kwalifikacji zawodowych,

  • nagroda jubileuszowa

  • ubezpieczenie medyczne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • bonusy świąteczne

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną klikając w przycisk "Aplikuj szybko".

STAKO Sp. z o.o., światowy lider w produkcji zbiorników ciśnieniowych, w imieniu grupy Westport Fuel Systems poszukuje odpowiedniego kandydata do pracy na stanowisku Analityk systemów biznesowych

Przewiń do profilu firmy