Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Systemów Biznesowych w branży e-commerce

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

 top
Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

Dzięki sieci prawie 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy
dla ponad 22 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:
Analityk Systemów Biznesowych – e-commerce
Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie, analiza i specyfikacja wymagań dotyczących procesów e-commerce największej marki odzieżowej w Polsce Reserved, a także pozostałych naszych marek: Cropp, House, Mohito, Sinsay,
  • Opracowanie i dostarczanie zespołowi developerskiemu czytelnej dokumentacji,
  • Współpraca z interdyscyplinarnym zespołem Agile/Scrum, Kierownikami projektów i Właścicielami produktów,
  • Analizowanie i modelowanie procesów e-commerce
  • Testowanie oprogramowania.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: ekonomiczne, informatyczne lub ścisłe,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy przy wdrożeniach i/lub rozwoju aplikacji biznesowych,
  • Zdolności analityczne, umiejętność trafnego wyciągania wniosków oraz znajdowania adekwatnych rozwiązań,
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji funkcjonalnych i modelowania procesów biznesowych,
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Samodzielność w działaniu i nastawienie na cele,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio - zaawansowanym (B1-B2).

Mile widziane:
  • Doświadczenie z platformami e-commerce,
  • Doświadczenie w pracy z zespołami Agile,
  • Znajomość JIRA, Confluence, SQL,
  • Znajomość Visio, Enterprise Architect lub innego narzędzia do modelowania.

OFERUJEMY:

  • Dużą samodzielność,
  • Ciekawe zadania, dostęp do nowych technologii, rozwijanie wiedzy,
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym oraz świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do naszych sklepów),
  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się