Benefit Systems S.A.

Analityk Systemów Biznesowych

Benefit Systems S.A.O firmie

  • plac Europejski 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

plac Europejski 2

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Zostaniesz zaangażowany/a w analizy, kontrole, modelowanie i optymalizację procesów biznesowych

  • Weźmiesz udział i poprowadzisz spotkania projektowe z naszym Zespołem Technologicznym i Klientem w celu zebrania specyfikacji i wymagań dla rozwiązań informatycznych

  • Będziesz opracowywał rozwiązania dla potrzeb biznesowych oraz zarekomendujesz nowe propozycje

  • Zaangażujemy Cię we współpracę z:

  • kierownikami projektów i właścicielami produktów, żeby rozwijać oprogramowanie

  • partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi żeby oprogramowanie było kompatybilne technicznie

  • architektem IT, żeby wspólnie przygotować rekomendacje rozwiązań z zachowaniem ustalonej architektury

  • użytkownikami końcowymi, żeby wszyscy byli zadowoleni z wytworzonego oprogramowania :)

  • Chcielibyśmy, żebyś monitorował/a jak rozwijają się technologie po to aby umieć wykorzystać najnowsze rozwiązania w realizowanych projektach

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w analizach biznesowych i systemowych?

  • Potrafisz myśleć analitycznie i rozumiesz złożone systemy IT?

  • Umiesz posługiwać się notacją UML i BPMN?

  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w migrowaniu danych?

  • Znasz narzędzia modelowania analitycznego?

  • Możesz się pochwalić znajomością relacyjnych baz danych i SQLa?

  • Znasz różne metodyki prowadzenia projektów?

  • Jesteś osobą komunikatywną?

  • Ukończyłeś/łaś kierunek w obszarze informatyki, inżynierii oprogramowania lub pokrewne?

To oferujemy

  • Pracujemy przy Pl. Europejskim, blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego – korzystamy również z pracy w trybie Home Office

  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą, herbatą oraz dofinansowanymi śniadaniami

  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance

  • Dzięki szkoleniom specjalistycznym i ogólnorozwojowym będziesz rozwijać swoje umiejętności i kompetencje

  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

  • Gry planszowe

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

Przewiń do profilu firmy