Analityk systemów ERP/WMS

neonet s.a.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 10 gru 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ERP

  • WMS

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prac projektowych i analitycznych w systemach informatycznych używanych wewnątrz spółki

  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie nowych rozwiązań informatycznych i zmian istniejących aplikacji

  • aktywne uczestnictwo w testach oraz sprawdzaniu systemu pod kątem realizacji z założeniami biznesowymi

  • przekładanie wymagań biznesowych na wymagania techniczne

  • współpracę z programistami w ramach realizowanych projektów i rozwiązywanych problemów

  • tworzenie dokumentacji użytkowej i projektowej

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomości systemów ERP

  • znajomości systemów WMS

  • znajomości zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych oraz systemowych dla systemów informatycznych

  • umiejętności dokumentowania procesów biznesowych, praktycznej znajomości języków opisu architektury

  • umiejętności tworzenia diagramów (UML, BPMN), prototypów interfejsów, user stories

  • komunikatywności i umiejętności współpracy z klientem biznesowym

  • znajomość języka SQL na poziomie min. podstawowym

  • samodzielności i kreatywność

  • posiadania własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia

To oferujemy

  • Bibliotekę wewnętrzną

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Pakiet benefitów

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa biblioteka

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia wewnętrzne

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

neonet s.a.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

W tych trudnych czasach przykłada się dodatkową wagę do stabilności pracy oraz bezpieczeństwa. Zwłaszcza w takiej branży jak nasza - która sprawia, że mimo pandemii, nasi klienci mogą czuć się komfortowo w codziennych sytuacjach oraz nie muszą martwić się zepsutym sprzętem. Właśnie dlatego proponujemy STABILNE, PEWNE zatrudnienie - dołącz do nas i PRACUJ BEZPIECZNIE!

Przewiń do profilu firmy