Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
BACKER OBR Sp. z o.o.

Analityk systemów ERP

BACKER OBR Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań użytkowników systemu ERP,

  • Projektowanie nowych rozwiązań informatycznych, tworząc opisy procesów biznesowych i specyfikacje funkcjonalne,

  • Współpraca z zespołem programistycznym w procesie tworzenia i wdrożenia funkcjonalności systemu ERP,

  • Szkolenie i wsparcie użytkowników z zakresie aktualnych i nowych rozwiązań informatycznych w ERP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub inżynierskie, mile widziane informatyczne),

  • Znajomość procesów realizowanych w przedsiębiorstwach produkcyjnych z użyciem systemów ERP,

  • Umiejętność tworzenia specyfikacji funkcjonalnych dla systemów ERP,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole,

  • Prawo jazdy Kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrożeniach systemów ERP.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Wynagrodzenie rynkowe, adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • Ambitne i ciekawe wyzwania zawodowe,

  • Pracę z nowymi technologiami,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Rozmowa kwalifikacyjna w biurze - test praktyczny

3

Spotkanie w biurze z przełożonym i dyrektorem zakładu

4

Decyzja o zatrudnieniu

Miejsce wykonywania pracy

  • Pyrzyce , ul. Szczecińska 22