Logo Pracuj.pl

Analityk Systemów Finansowych

Asseco Business Solutions S.A.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Asseco Business Solutions S.A.

Konrada Wallenroda 4c

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań biznesowych klientów i projektowanie zmian do funkcjonującego systemu informatycznego lub nowych rozwiązań
  • Przygotowywanie dokumentacji analitycznej i specyfikacji wymagań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka Systemowo - Biznesowego w obszarze rozwoju systemów transakcyjnych lub doświadczenie na stanowisku testera systemów finansowych
  • Znajomość zagadnień z zakresu analiz systemów informatycznych
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zaangażowanie, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Zdolność łatwego nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu faktoringu
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w branży bankowej/faktoringowej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • pikniki rodzinne

Analityk Systemów Finansowych, Konrada Wallenroda 4c, Lublin