Analityk systemów informatycznych (A+W)

Pilkington

  • Sandomierz

    Sandomierz, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Alcib

Mile widziane

  • SQL

  • Visual Basic

System operacyjny

O projekcie

Serwis IT – druga linia wsparcia jest odpowiedzialna za wsparcie zdalne oraz lokalne użytkowników wewnętrznych oraz współpraca z innymi liniami wsparcia IT w NSG Group w rozwiązywaniu zleceń w obrębie systemów informatycznych oraz infrastruktury IT (sieciowej, serwerowej, telefonicznej). Zespół obejmuje swoim wsparciem obszar Europy oraz Ameryki Północnej.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie systemu Alcib firmy Albat&Wirsam – systemu ERP, który został opracowany w celu zarządzania procesami i danymi w przetwórstwie szkła budowlanego.

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemu Alcib

  • Zarządzanie ustawieniami w systemie Alcib (zarządzanie i administracja systemem Alcib)

  • Bieżące reagowanie na pojawiające się w systemie błędy – dbanie o poprawne działanie systemu

  • Przygotowywanie oraz poprawianie raportów bazujących na SQL

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows

  • Podstawowa znajomość rodzajów baz danych

  • Umiejętność podejmowania szybkich samodzielnych decyzji

  • Innowacyjność, kreatywne podejście do wykonywanych zadań

  • Umiejętności analityczne

  • Wyższe wykształcenie (preferowany kierunek informatyka)

  • Znajomość: SQL oraz Visual Basic

  • Predyspozycje do zarządzania zespołem projektowym

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie kwartalne

  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia (możliwość pracy z domu w wymiarze do 10 dni w miesiącu)

  • Codzienny kontakt z użytkownikami i pracownikami w języku angielskim

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze IT w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków oraz indywidualnych kompetencji

  • Wsparcie doświadczonego pracownika podczas okresu wdrożenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Pilkington

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington Polska Sp. z o. o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji.

Od 2012 roku przy Pilkington Polska działa Centrum Usług Wspólnych, które zatrudnia ponad 280 pracowników, którzy obsługują 20 krajów z całego świata. Centrum odpowiedzialne jest za obsługę klienta wewnętrznego oraz zewnętrznego w obszarze księgowości, zakupów, zarządzania danymi, jak również za regionalne i globalne wsparcie IT.

Przewiń do profilu firmy