Oferta pracy

Analityk Systemów Informatycznych

PEKAESO firmie

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie optymalnego funkcjonowania systemów WMS, TMS oraz wykorzystywanego sprzętu IT, monitorowanie i zapewnienie optymalnej sprawności ich pracy

  • Testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych

  • Udział w zespołach projektowych wymagających współpracy różnych jednostek organizacyjnych

  • Prowadzenie aktualnej dokumentacji technicznej administrowanych systemów i urządzeń

  • Analiza zgłaszanych przez użytkowników problemów związanych z korzystaniem z systemów WMS i TMS

  • Wsparcie dla użytkowników końcowych jako pierwszy kontakt (odpowiadanie na pytania, rozwiązywanie problemów

  • Identyfikacja problemów i utrzymanie działania systemów informatycznych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość SQL

  • Znajomość funkcjonowania i obsługi systemów WMS i TMS

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Wiedza w zakresie narzędzi, sprzętu i technologii informatycznych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną, oraz komunikację w mowie i w piśmie (min. B1/B2)

  • Mile widziani kandydaci, którzy są pasjonatami technologii informatycznych, mają ambicję i chęć rozwoju kariery w obszarze IT

  • Umiejętność pracy projektowej, kreowanie usprawniania procesów (dostrzegania możliwości dla usprawnień)

  • Umiejętności komunikacyjne umożliwiające swobodną dyskusję z biznesem, poszukiwanie odpowiedzi i rozwiązań, Umiejętność proponowania/podejmowania decyzji

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 12

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Szereg benefitów (prywatna darmowa opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, udział w szkoleniach i wiele innych)

  • Kartę MultiSport/OK System oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych

  • Standardy wdrożenia Smart Start

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

PEKAES

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Przewiń do profilu firmy