Analityk systemów informatycznych

  • Katowice, Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.01.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 28.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą z branży IT. Od wielu lat dostarczamy autorskie rozwiązania informatyczne dedykowane dla największych odbiorców na całym świecie. Dla naszych klientów jesteśmy również wsparciem w zakresie technicznej obsługi IT.
    Miejsce pracy: Częstochowa, Katowice

    Opis stanowiska:

    • Prezentacja działania systemu informatycznego
    • Tworzenie specyfikacji systemu informatycznych
    • Modelowanie procesów biznesowych za pomocą języka UML
    • Bezpośrednia praca z klientem

    Wymagania:

    • Znajomość zagadnień związanych z modelowaniem procesów biznesowych
    • Doświadczenie w tworzeniu specyfikacji systemu informatycznego
    • Znajomość narzędzi typu CASE
    • Znajomość metodologii tworzenia oprogramowania
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (komunikatywność)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Gotowość do wyjazdów służbowych
    • Znajomość branży lotniczej będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany rosyjski lub niemiecki

    Oferujemy:

    • Praca w dużej stabilnej firmie polskiej na umowę o pracę
    • Praca dla klientów zagranicznych
    • Możliwość dalszego rozwoju osobistego
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.