Analityk Systemów Informatycznych - NIS

Netia

Netia

Puławska 464

Ursynów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • XML

  • XSL

  • JSP

  • HTML

  • WebServices

  • Unix

  • Oracle

  • UML

Mile widziane

  • Jboss

  • WildFly

  • NIS

  • Magik

  • Java

  • Kubernetes

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój systemów inwentaryzacji infrastruktury i usług telekomunikacyjnych oraz zarządzania procesami.

  • Analiza procesów biznesowych Netii pod kątem możliwości wsparcia ich w systemach informatycznych.

  • Analiza zgłaszanych wymagań oraz przygotowywanie studium wykonalności dla zgłaszanych zmian w systemach informatycznych

  • Wsparcie departamentów biznesowych w opracowywaniu wymagań do systemów informatycznych.

  • Uczestnictwo w realizacji żądań zmian i projektów

  • Wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemów (3 linia)

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu/wdrażaniu systemów informatycznych (na stanowisku analityk, programista, konsultant)

  • Ogólna znajomość pojęć telekomunikacyjnych

  • Wykształcenia wyższe (informatyka, telekomunikacja)

  • Znajomość technologii: XML/XSL, J2EE, JSP, HTML, WebServices(SOAP,REST)

  • Znajomość zasad zarządzania kodem i aplikacji typu SVN

  • Znajomość systemu Linux

  • Znajomość języka PL/SQL

  • Znajomość języka programowania JAVA

  • Znajomość zagadnień inwentaryzacji zasobów sieciowych

  • Znajomości metodologii projektowych i notacji UML

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • Silna motywacja do poszerzanie wiedzy

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Praktyczne doświadczenie w procesie zarządzania wprowadzaniem zmian w systemach informatycznych (analiza wymagań, projektowanie, organizacja developmentu, dokumentowanie zmian, planowanie testów)

  • Znajomość systemów NIS (Network Inventory System) w technologii SmallWorld

  • Znajomość języka programowania Magik

  • Znajomość serwerów aplikacyjnych (JBoss, Tomcat)

To oferujemy

  • Praca w ciekawym i pełnym wyzwań środowisku w dynamicznej i renomowanej firmie

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • Udział w wielu ciekawych projektach

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet opieki medycznej