Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk systemów informatycznych

Autocomp Management Sp. z o.oO firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań biznesowych klientów oraz wymagań systemowych

  • Tworzenie dokumentów analitycznych na podstawie wymagań

  • Szacowanie pracochłonności analizy i definiowaniem celów, zakresów, produktów

  • i zadań analizy biznesowej/systemowej

  • Zaangażowanie analityczne w proces produkcyjny na etapie testów wewnętrznych oraz odbioru jakościowego u klienta

  • Wsparcie zespołu projektowego we wszystkich etapach rozwoju oprogramowania

  • Prowadzenie warsztatów i szkoleń dla użytkowników końcowych oprogramowania

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego analityka

  • Samodzielność w pozyskiwaniu informacji i wymagań biznesowych

  • Umiejętność zbierania, specyfikowania i modelowania wymagań

  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji analitycznej i projektowej

  • Umiejętność współpracy z zespołami deweloperskimi i klientami w celu diagnozy różnic między implementacją a specyfikacją systemu

  • Umiejętność prowadzenia warsztatów analitycznych z klientem

  • Znajomość angielskiego na poziomie pozwalającym swobodne czytanie dokumentacji

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ścisłe i techniczne

  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji zgodnie z normami (np. ISO 9001:2015, AQAP 2110:2016)

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami (np. Agile, Prince2)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Wynagrodzenie, dostosowane do umiejętności

  • Możliwość rozwoju

  • Kontakt z najnowszymi technologiami

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie

Autocomp Management Sp. z o.o

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 25 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Specjalnością firmy posiadającej status Centrum Badawczo-Rozwojowego jest m.in. :

• prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów z dziedziny automatyki i sterowań,

• ochrona perymetryczna obiektów,

• symulatory i trenażery,

• bezprzewodowe sterowanie z informacją zwrotną,

• prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, Wojska oraz Szkolnictwa Wyższego.

Przewiń do profilu firmy