Oferta pracy

Analityk Systemów Informatycznych

Bank Ochrony Środowiska S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza wymagań IT klientów

  • projektowanie rozwiązań informatycznych w zakresie systemów, aplikacji i integracji

  • udział w prowadzonych pracach projektowych w zakresie swoich kompetencji

  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów projektowych

  • analiza rozwiązań i testy produktów pracy

  • opieka nad powierzonymi systemami

  • przygotowanie dokumentacji projektowej lub danego rozwiązania

  • prezentacja wdrożonych rozwiązań dla klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie analizy biznesowej i systemowej

  • podstawowa wiedza o Webserwisach (SOAP, REST), XML, SQL

  • znajomość notacji UML lub BPMN

  • zdolność szybkiego uczenia się

  • zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne

  • samodzielność dostosowania się do zmieniających się priorytetów

  • umiejętność przygotowywania analiz systemowych w tym umiejętność tworzenia m.in. przypadków użycia, user story, modeli danych

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i staranność w wykonywaniu zadań

  • nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

Mile widziane

  • chęć rozwoju kompetencji w analizie systemowej i biznesowej

  • chęć kompetencji w kreowaniu rozwiązań IT (również oprogramowanie)

  • chęć rozwoju w kierunku SOAP, REST, XML, PL/SQL

  • znajomość narzędzi SoapUI, Postman, edytorów XML, APEX

  • znajomość działania WebServices

  • znajomość procesów biznesowych, bankowych

  • znajomość jednego z języków oprogramowania

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju w instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne