Analityk Systemów Informatycznych

Netia

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój systemów provisioningu oraz zarządzania procesami.

  • Analiza procesów biznesowych Netii pod kątem możliwości wsparcia ich w systemach informatycznych.

  • Analiza zgłaszanych wymagań oraz przygotowywanie studium wykonalności dla zgłaszanych zmian w systemach informatycznych.

  • Wsparcie departamentów biznesowych w opracowywaniu wymagań do systemów informatycznych.

  • Uczestnictwo w realizacji żądań zmian i projektów.

  • Wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemów (3 linia).

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu/wdrażaniu systemów informatycznych (na stanowisku analityk, programista, konsultant).

  • Ogólna znajomość procesów biznesowych w firmie telekomunikacyjnej.

  • Wykształcenia wyższe (informatyka, telekomunikacja lub pokrewne).

  • Znajomość technologii: XML/XSL, JSP, HTML, WebServices.

  • Znajomość zasad zarządzania kodem i aplikacji typu svn.

  • Znajomość systemu Unix, relacyjnych baz danych Oracle.

  • Znajomości metodologii projektowych i notacji UML.

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

  • Silna motywacja do poszerzanie wiedzy.

  • Samodzielność i odpowiedzialność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Praktyczne doświadczenie w procesie zarządzania wprowadzaniem zmian w systemach informatycznych (analiza wymagań, projektowanie, organizacja developmentu, dokumentowanie zmian, planowanie testów).

  • Praktyczne doświadczenie w rozwoju i konfiguracji urządzeń STB do TV.

  • Znajomość Apache, PHP, MYSQL, PostgresSQL, JavaScripts, JSON.

  • Umiejętność programowania w języku JAVA.

  • Znajomość serwerów aplikacyjnych (Jboss, WildFly).

  • Znajomość systemów provisioningu.

To oferujemy

  • Praca w ciekawym i pełnym wyzwań środowisku w dynamicznej i renomowanej firmie.

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

  • Udział w wielu ciekawych projektach.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet opieki medycznej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi