Logo Pracuj.pl

Analityk systemów informatycznych

Zakład Ubezpieczeń SpołecznychO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Szamocka 3

Żoliborz

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonuje prace analityczne w ramach zespołów projektowych
  • specyfikuje wymagania funkcjonalne, niefunkcjonalne, przejściowe w ramach tworzonych Uzgodnień Projektowych
  • wykonuje szacowanie wstępnych wycen wymagań oraz weryfikację pełnego wymiarowania zgodnie z metodą COSMIC w punktach funkcyjnych realizowanych Modyfikacji
  • weryfikuje i opiniuje modele analityczne wytwarzane w narzędziu Enterprise Architect w ramach Analitycznych Opisów Modyfikacji
  • uczestniczy w opracowaniu projektów procedur, regulaminów, instrukcji oraz innych regulacji w sprawach dotyczących realizacji projektów informatycznych
  • przygotowuje dane do wniosków oraz SIWZ (zakresy, szacunki) do postępowań przetargowych w zakresie modyfikacji i rozwoju KSI
  • uczestniczy w pracach komisji przetargowych dotyczących modyfikacji i rozwoju KSI

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 1 rok stażu pracy
  • minimum 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w obszarze analizy systemów informatycznych lub analizy biznesowej

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe (informatyka, ekonomia, zarządzanie)
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z analizą systemów informatycznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • system premiowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie wypoczynku

Wymagane dokumenty

  • CV

  • list motywacyjny

  • skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie

  • skany dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe

  • skany świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenia o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi Enterprise Architect w stopniu podstawowym
  • orientacja na cel
  • orientacja na jakość
  • komunikacja
  • współpraca
  • elastyczność
  • nastawienie na rozwój
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • innowacyjność

Dodatkowe Informacje

  • proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną (przeprowadzoną w siedzibie Centrali ZUS lub w formie zdalnej przez komunikator internetowy - wywiad on-line) i/lub sprawdzenie praktycznych umiejętności kandydata wymaganych na danym stanowisku pracy
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
  • oferta niekompletna, niepodpisana nie będzie rozpatrywana
  • dokumenty nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane

Warunki wykonywania pracy

  • wyposażenie stanowiska pracy: sprzęt komputerowy, sprzęt biurowy,
  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
  • budynek 3-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych,
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1 piętrze,
  • wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika,
  • drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie,
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Analityk systemów informatycznych, Szamocka 3, Żoliborz, Warszawa