Analityk Systemów Integracji

Netia

Netia

Puławska 464

Ursynów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Camunda

Mile widziane

  • MQ

Twój zakres obowiązków

  • rozwój systemów integracji oraz zarządzania procesami,

  • analiza procesów biznesowych Netii pod kątem możliwości wsparcia ich w systemach informatycznych,

  • analiza zgłaszanych wymagań oraz przygotowywanie studium wykonalności dla zgłaszanych zmian w systemach informatycznych,

  • implementacja zaprojektowanych zmian w systemach informatycznych,

  • wsparcie departamentów biznesowych w opracowywaniu wymagań do systemów informatycznych,

  • uczestnictwo w realizacji żądań zmian i projektów,

  • wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemów (3 linia).

  • projektowanie i realizacja zmian w systemach niezbędnych do przeprowadzania projektów migracji danych OSS i BSS.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższe bądź w trakcie studiów (informatyka, telekomunikacja lub pokrewne),

  • znajomość systemów typu BPM (preferowane jBPM3, jBPM5, Camunda),

  • znajomość systemów ESB (IBM Integration Bus),

  • znajomość technologii: XML/XSL, J2EE, WebServices,

  • umiejętność programowania w języku JAVA,

  • znajomość narzędzi zarządzania kodem (SVN),

  • znajomość systemu Unix, relacyjnych baz danych Oracle,

  • znajomość metodologii projektowych i notacji UML,

  • znajomość języka angielskiego,

  • silna motywacja do poszerzanie wiedzy,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy w zespole.

  • znajomość serwerów aplikacyjnych (JBoss, WildFly),

  • doświadczenie w rozwoju lub obsłudze rozwiązań integracyjnych w technologii IBM WebSphere (MQ, Business Integration, Message Broker).

To oferujemy

  • praca w kreatywnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • dużo ciekawych projektów.

  • świetna atmosfera :)

  • pakiet benefitów