Analityk Systemów Integracji

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ESB

  • BPM

  • IBM Integration Bus

  • XML

  • XSL

  • J2EE

  • WebServices

  • Java

  • SVN

  • Git

  • Unix

  • Oracle

  • UML

  • JBoss Application Ser

  • WildFly

  • IBM WebSphere

  • MQ

  • Business Integration

  • Message Broker

Mile widziane

  • jBPM3

  • Camunda

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój systemów integracji oraz zarządzania procesami,

  • Analiza procesów biznesowych Netii pod kątem możliwości wsparcia ich w systemach informatycznych,

  • Analiza zgłaszanych wymagań oraz przygotowywanie studium wykonalności dla zgłaszanych zmian w systemach informatycznych,

  • Implementacja zaprojektowanych zmian w systemach informatycznych,

  • Wsparcie departamentów biznesowych w opracowywaniu wymagań do systemów informatycznych,

  • Uczestnictwo w realizacji żądań zmian i projektów,

  • Wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemów (3 linia).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów (informatyka, telekomunikacja lub pokrewne),

  • Znajomość systemów typu BPM (preferowane jBPM3, Camunda),

  • Znajomość systemów ESB (IBM Integration Bus),

  • Znajomość technologii: XML/XSL, J2EE, WebServices,

  • Umiejętność programowania w języku JAVA,

  • Znajomość narzędzi zarządzania kodem (SVN, GIT),

  • Znajomość systemu Unix, relacyjnych baz danych Oracle,

  • Znajomość metodologii projektowych i notacji UML,

  • Znajomość języka angielskiego oraz silna motywacja do poszerzanie wiedzy,

  • Samodzielność i odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość serwerów aplikacyjnych (JBoss, WildFly),

  • Doświadczenie w rozwoju lub obsłudze rozwiązań integracyjnych w technologii IBM WebSphere (MQ, Business Integration, Message Broker).

To oferujemy

  • Współpraca w oparciu o umowę B2B,

  • Praca hybrydowa,

  • Praca w kreatywnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • Świetna atmosfera :)

  • Wiele ciekawych projektów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne