Logo Pracuj.pl

  • praca zdalna, praca hybrydowa

Puławska 464

Ursynów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • XML/XSL

  • J2EE

  • WebServices

  • Java

  • SVN

  • Git

  • Unix

  • Oracle

  • UML

Mile widziane

  • JBoss

  • WildFly

  • IBM Integration Bus

  • IBM WebSphere

  • MQ

  • Business Integration

  • Message Broker

System operacyjny

O projekcie

Są tacy, którzy twierdzą, że Netia S.A. to największy alternatywny operator telekomunikacyjny w Polsce. Jak by tego było mało, wchodzimy w skład Grupy Kapitałowej Polsat Plus, czyli największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej. W swojej ofercie posiadamy usługi internetowe (zarówno stacjonarne jak i mobilne), data, telewizyjne, telefoniczne, a także szeroką gamę usług dodatkowych. Świadczymy je na terenie całego kraju oraz wybranych krajach starego kontynentu.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój systemów integracji oraz zarządzania procesami,
  • Analiza procesów biznesowych Netii pod kątem możliwości wsparcia ich w systemach informatycznych,
  • Analiza zgłaszanych wymagań oraz przygotowywanie studium wykonalności dla zgłaszanych zmian w systemach informatycznych,
  • Implementacja zaprojektowanych zmian w systemach informatycznych,
  • Wsparcie departamentów biznesowych w opracowywaniu wymagań do systemów informatycznych,
  • Uczestnictwo w realizacji żądań zmian i projektów,
  • Wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemów (3 linia).

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższe bądź w trakcie studiów (informatyka, telekomunikacja lub pokrewne),
  • Znajomość systemów typu BPM (preferowane jBPM, Camunda),
  • Znajomość technologii: XML/XSL, J2EE, WebServices,
  • Umiejętność programowania w języku JAVA,
  • Znajomość narzędzi zarządzania kodem (SVN, GIT),
  • Znajomość systemu Unix, relacyjnych baz danych Oracle,
  • Znajomość metodologii projektowych i notacji UML,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość serwerów aplikacyjnych (JBoss, WildFly),
  • Znajomość systemów ESB (IBM Integration Bus),
  • Doświadczenie w rozwoju lub obsłudze rozwiązań integracyjnych w technologii IBM WebSphere (MQ, Business Integration, Message Broker).

To oferujemy

  • Umowa B2B lub umowa o pracę,
  • Praca hybrydowa,
  • Praca w kreatywnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, atrakcyjną ofertę na produkty Grupy Polsat Plus)
  • Świetna atmosfera :)
  • Dużo ciekawych projektów

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: AM/B2B/ JW

Analityk Systemów Integracji, Puławska 464, Ursynów, Warszawa