Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Systemów IT

QBICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dokumentacja wymagań technicznych, biznesowych oraz gotowych funkcjonalności

  • Wsparcie pracy zespołu projektowego we wszystkich etapach rozwoju oprogramowania

  • Weryfikacja zgodności implementacji z wymaganiami biznesowymi. Wsparcie zespołu projektowego w testach wewnętrznych oraz testach akceptacyjnych klienta (ang. User Acceptance Test)

Nasze wymagania

  • Łatwość w pisemnym dokumentowaniu wymagań biznesowych i technicznych

  • Znajomość MS Access

  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL

  • Zdolność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu sposobu działania systemów informatycznych opartych o technologie Microsoft (.NET, Reporting Services, VBA)

  • Wiedza z zakresu ekonomii i finansów

  • Znajomość zagadnień związanych z systemami Business Intelligence

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Zdobycie nowych kompetencji

  • Elastyczny czas pracy - bez nadgodzin.

  • Nieformalną atmosferę pracy

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Umowę o pracę/B2B - do wyboru

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

QBICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy grupą profesjonalistów, których misją jest zamiana danych w wiedzę. Od 2007 roku projektujemy systemy IT, tworzymy hurtownie danych i automatyzujemy procesy biznesowe naszych Klientów. Oferujemy rozwiązania na miarę i gotowe autorskie produkty. .

Posiadamy własne systemy oparte o chmurę obliczeniową:

Przewiń do profilu firmy