Oferta pracy

Analityk Systemów IT

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Poznańska 50

Swadzim (pow. poznański)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie partnerem biznesowym klienta wewnętrznego, będzie zajmowała się utrzymaniem systemów oraz wsparciem użytkowników w zakresie ich funkcjonalności i wykorzystania. Jako partner biznesowy będzie miała realny wpływ na rozwój systemów poprzez prowadzenie i aktywny udział w projektach wdrożeniowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, ekonometria lub pokrewne)

  • doświadczenie w zakresie wsparcia systemów klasy ERP

  • zdolności analityczne, umiejętności opisu wymagań użytkowników

  • znajomość języka SQL oraz baz danych (MS SQL Server)

  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, zorientowanie na cele

  • umiejętność pracy w zespole

  • predyspozycja do prowadzenia prezentacji i szkoleń

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • swobodna komunikacja w języku angielskim

  • znajomość metodyk zarządzania projektami

  • znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w zespole pełnym pasji i zaangażowania w działaniu

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział we wdrażaniu nowoczesnych technologii IT

  • narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy producentem kawy, międzynarodową firmą działającą w branży FMCG.

W naszym portfolio posiadamy rozpoznawalne marki o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy