Logo Pracuj.pl

Analityk Systemów IT

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Swadzim (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Poznańska 50

Swadzim (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie partnerem biznesowym klienta wewnętrznego, będzie zajmowała się utrzymaniem systemów oraz wsparciem użytkowników w zakresie ich funkcjonalności i wykorzystania. Jako partner biznesowy będzie miała realny wpływ na rozwój systemów poprzez prowadzenie i aktywny udział w projektach wdrożeniowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, ekonometria lub pokrewne)
  • doświadczenie w zakresie wsparcia systemów klasy ERP
  • zdolności analityczne, umiejętności opisu wymagań użytkowników
  • znajomość języka SQL oraz baz danych (MS SQL Server)
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, zorientowanie na cele
  • umiejętność pracy w zespole
  • predyspozycja do prowadzenia prezentacji i szkoleń
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • swobodna komunikacja w języku angielskim

  • znajomość metodyk zarządzania projektami
  • znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w zespole pełnym pasji i zaangażowania w działaniu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział we wdrażaniu nowoczesnych technologii IT
  • narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy producentem kawy, międzynarodową firmą działającą w branży FMCG.

W naszym portfolio posiadamy rozpoznawalne marki o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

Analityk Systemów IT, Poznańska 50, Swadzim (pow. poznański)