Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Systemów IT w zespole Business Intelligence

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa

    Twoje zadania:

    • Rozwój i utrzymanie aplikacji Business Objects i QlikView

    • Monitorowanie jakości danych i terminowości dostarczania kluczowych raportów

    • Wsparcie użytkowników w przygotowywaniu wymagających raportów na danych telekomunikacyjnych

    • Współpraca z dostawcami oraz administratorami IT

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

    • Chcesz pracować na styku IT i biznesu

    • Posiadasz praktyczną znajomość języka SQL (którą sprawdzimy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej)

    • Posiadasz zdolności analityczne

    • Jesteś komunikatywny i masz pozytywne nastawienie

    Dajemy możliwość:

    • pracy w zespole profesjonalistów z różnych dziedzin Business Intelligence
    • nabycia doświadczenia w przetwarzaniu i analizie dużych zbiorów danych
    •  rozwoju w roli Kierownika Projektów

    Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Korzyści dla Ciebie
    Umowa o pracę
    i stabilna praca
    na dłużej
    System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
    Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
    Imprezy
    integracyjne
    Ty i tylko Ty decydujesz
    jak ubierasz się do pracy
    Świętujemy
     sukcesy
    Karta
    multisport
    Opieka medyczna
     i ubezpieczenie na życie
    top