Oferta pracy

Analityk systemów IT

PKO Leasing S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzasz wymaganiami biznesowymi i systemowymi – zbieranie, analiza oraz analiza wykonalności

  • współpracujesz z odbiorcami biznesowymi oraz developerami i architektami IT

  • bierzesz udział w działaniach usprawniających i optymalizujących funkcjonowanie aplikacji

  • przygotowujesz specyfikację funkcjonalną dla systemów IT

  • tworzysz dokumentację biznesową i techniczną

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, matematyka lub inny techniczny

  • minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych IT (obszar analiz biznesowych i systemowych), preferowana branża: finanse / ubezpieczenia

  • praktyczną znajomość notacji BPMN, UML, narzędzi typu CASE (mile widziany: Enterprise Architect)

  • umiejętność tworzenia dokumentacji funkcjonalnej

  • szeroka wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych oraz metodyk, standardów i narzędzi związanych z rozwojem oprogramowania

  • umiejętność myślenia analitycznego i samodzielnego podejmowania decyzji

  • sprawne komunikowanie się z zespołem i umiejętność pracy w grupie

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w jednej z najlepszych firm leasingowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce

  • możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, kwalifikacji wraz z systemem premiowym uzależnionym od realizacji celów okresowych

  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, platforma myBenefit, pakiet Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • aplikacja treści audio

  • działania wellbeingowe

PKO Leasing S.A.

Dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.

Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

Przewiń do profilu firmy

Co się stanie, po kliknięciu "APLIKUJ"?

Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter zadzwoni do Ciebie,

żeby umówić się na rozmowę rekrutacyyjną. Do usłyszenia!