Ta oferta pracy jest nieaktualna od 540 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Systemów

  • Ostrołęka, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Stora Enso jest zintegrowanym koncernem działającym w przemyśle drzewnym, produkującym papiery drukowe i papiery wysokogatunkowe, tektury opakowaniowe oraz wyroby z drewna. W tych dziedzinach koncern jest liderem na rynku ogólnoświatowym.

    Stora Enso Poland S.A. jest jednym z liderów w branży celulozowo-papierniczej w Polsce. Produkuje celulozę, papier, tekturę, pudła i worki papierowe w zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Ostrołęce, Łodzi, Tychach, Mosinie k/ Poznania. Stora Enso Poland S.A. posiada również sieć punktów recyklingu w całej Polsce.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ostrołęka

    Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za utrzymanie i rozwój systemów informatycznych w firmie.

    Miejsce w strukturze organizacyjnej:

    Stanowisko bezpośrednio podległe Kierownikowi Działu Aplikacji Biznesowych.

    Podstawowe zadania:

    • modyfikowanie konfiguracji systemu IT wg wymagań Biznesu,
    • pisanie oprogramowania zgodnie z wymaganiami,
    • tworzenie odpowiednich uprawnień w systemie SAP,
    • wspieranie użytkowników SAP w codziennej pracy.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe informatyczne,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • dobra znajomość języka programowania z chęcią uczenia się aplikacji

    Pożądane cechy osobowe:

    • komunikatywność,
    • rozwaga,
    • spostrzegawczość,
    • odpowiedzialność,
    • terminowość,
    • rzeczowość,
    • kreatywność,
    • umiejętność analizy i syntezy,
    • umiejętność dokonywania raportów i pisemnych opracowań,
    • umiejętność pracy zespołowej,
    • umiejętność rozwiązywania problemów i myślenia strategicznego.

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach organizacji i zarządzania,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • dostęp do najlepszych praktyk i zaawansowanych technologii,
    • profesjonalny system szkoleń,
    • wynagrodzenie uwzględniające indywidualne osiągnięcia,
    • możliwości rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowego koncernu.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV i listu motywacyjnego) w tytule maila zamieszczając: "REKRUTACJA ANALITYK SYSTEMÓW

    drogą elektroniczną w terminie do 2 tygodni od daty ukazania się ogłoszenia
    klikając przycisk Aplikuj

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
    Informujemy, że nie odsyłamy nadesłanych aplikacji. Prosimy również o umieszczenie klauzuli:

    „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych. Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

    bottom