Oferta pracy
Numer referencyjny: AŚ_0063520

Analityk systemów ryzyka

ING Bank Śląski S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 15 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Python

  • 4GL

  • SQL

O projekcie

Jesteśmy zespołem wspierającym obszar ryzyka kredytowego w zakresie tworzenia, rozbudowy i utrzymania aplikacji wspomagających procesy oceny, pomiaru i modelowania ryzyka kredytowego. Szukamy osoby, która chciałaby uczestniczyć w rozwoju naszych aplikacji oraz innowacyjnych projektach w obszarze ryzyka kredytowego.

Twój zakres obowiązków

  • analiza wymagań użytkowników i możliwości technicznych implementacji zmian

  • tworzenie architektury systemów ryzyka

  • tworzenie specyfikacji technicznych i funkcjonalnych

  • wsparcie systemów i ich użytkowników

  • realizowanie zadań w interdyscyplinarnych zespołach projektowych pracujących zgodnie z metodyką Agile

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, najlepiej w zakresie informatyki, matematyki lub pokrewnych

  • zdolność analitycznego myślenia, umiejętność opisywania procesów i tworzenia algorytmów

  • znajomość najlepszych praktyk w zakresie tworzenia aplikacji i wymiany danych

  • doświadczenie w tworzeniu specyfikacji technicznych i funkcjonalnych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • doświadczenie w definiowaniu algorytmów decyzyjnych

  • umiejętność programowania w języku Java, Python lub 4GL

  • umiejętność tworzenia zapytań SQL

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • agile

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]