Oferta pracy

Analityk Systemów Transportowych

ILS Sp. z o.o.

  • Zakroczym

    Zakroczym, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Analityczne myślenie

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wsparcia i utrzymania systemów zarządzanych

  • Realizacja umowy o gwarantowanym poziomie usług z głównymi grupami użytkowników

  • Zgłaszanie błędów, dostosowywanie do zmian środowiska (nowe wersje przeglądarki, systemy operacyjne) samodzielnie lub w kontakcie z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Ewentualne rozwijanie funkcjonalności, brakujących funkcji i usuwanie błędów logicznych

  • Organizacja szkolenia dla użytkowników z zakresu obsługi systemów zarządzanych

  • Współpraca z architekturą korporacyjną w kluczowych decyzjach technicznych

  • Opracowanie i utrzymanie dokumentacji architektury systemowej i sprzętowej dla systemów zarządzanych

  • Obsługa zgłoszeń Użytkowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne wyższe (niewymagany, ale mile widziany kierunek informatyczny)

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, dokładność, rzetelność i sumienność,

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Zdolność organizacji pracy i umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Znajomość pakietu Office 365

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dodatkowym atutem będzie znajomości zagadnień transportowych i doświadczenie w systemach klasy TMS oraz rozwiązań Proof Of Delivery

  • Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy

  • Korzystne warunki i zasady pracy w przyjaznym i profesjonalnym środowisku

  • Biznesowe godziny pracy

  • Możliwość skorzystania benefitów pozapłacowych

  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie logistycznej

  • Docelowo praca hybrydowa

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Operator logistyczny ILS sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej Inter Cars S.A poszukuje Kandydatów na stanowisko Analityka systemów. W związku z rozwojem nowej spółki, zatrudniona osoba będzie zajmowała się wsparciem i utrzymaniem systemów. Oferujemy szerokie możliwości rozwoju stanowiska.

Przewiń do profilu firmy