Oferta pracy

Numer referencyjny: MK/ŁM_0048863
ING Bank Śląski S.A.

Analityk Systemowo-Biznesowy aplikacji mobilnej

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 14 maj 2021
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Swift

  • Java

  • Flutter / Dart

  • Selenium

  • JBehave

O projekcie

Dlaczego warto z nami pracować:

Cyfrowe serce INF bije w Pionie Tech. Chcemy być bankiem pierwszego wyboru nie tylko dla naszych klientów, ale również dla specjalistów IT. Nasze priorytety oddają to, jak łączymy potrzeby i oczekiwania obu tych grup.

Priorytety Tech:

- Dostępność i stabilność platform

- Motywacja pracowników i komfortowe środowisko pracy

- Efektywność operacyjna

- Digitalizacja i działania na rzecz Klienta

- Bezpieczeństwo i kontrola ryzyka

W przypadku tego stanowiska oferujemy pracę zdalną w dowolnym wymiarze. Od czasu do czasu miło nam będzie spotkać się z Tobą też w biurze.

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie wymagań i projektowanie funkcjonalności w aplikacjach mobilnych;

  • Praca w Agile;

  • Łączenie świata wymagań biznesowych ze światem programistów i testerów;

  • Wspieranie programistów w tworzeniu niezawodnego oprogramowania;

  • Automatyzacja wszystkiego co ma sens aby mieć czas na bardziej kreatywne zadania;

  • Praca na Enterprise Architect z aktywnym wykorzystywaniem UML-a i BPMN-a;

  • Kwerowania w SQL-a by móc samodzielnie analizować dane;

  • Korzystanie z Git-a, Maven i Jenkins.

Nasze wymagania

Doświadczenie we współtworzeniu aplikacji mobilnej dla klientów biznesowych – podziel się swoim doświadczeniem i powiedz nam jak!

Może się okazać przydatna znajomość / umiejętność "czytania":

Swift,

Java,

Flutter / Dart,

Selenium,

JBehave.

To oferujemy

  • Po pierwsze: możliwość współtworzenia najlepszej aplikacji mobilnej dla klientów biznesowych – podziel się swoim doświadczeniem i powiedz nam jak!

  • Po drugie: pracy w zespole programistów, analityków i inżynierów testów, w zespołach Scrum;

  • Po trzecie: szkoleń, warsztatów, wsparcia doświadczonych koleżanek i kolegów;

  • Po czwarte: prywatnej opieki medycznej, pracowniczego funduszu emerytalnego, kafeteryjnego systemu benefitów, premii, pracy zdalnej (z domu) i oczywiście kawy :)

  • Po piąte: atmosfery … ale to już w Twoich rękach!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • program emerytalny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]