Oferta pracy

Analityk Systemowo-Biznesowy - boty

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Enterprise Architecta

  • UML

  • BPMN

  • Java 8+

  • JBehave

  • Selenium

  • PL/SQL

  • Git-a

  • Maven

  • Jenkins

O projekcie

Dlaczego warto z nami pracować:

Cyfrowe serce ING bije w Pionie Tech. Chcemy być bankiem pierwszego wyboru nie tylko dla naszych klientów, ale również dla specjalistów IT. Nasze priorytety oddają to, jak łączymy potrzeby i oczekiwania obu tych grup.

Priorytety Tech:

- Dostępność i stabilność platform

- Motywacja pracowników i komfortowe środowisko pracy

- Efektywność operacyjna

- Digitalizacja i działania na rzecz Klienta

- Bezpieczeństwo i kontrola ryzyka

Twój zakres obowiązków

Zapraszamy do nowego zespołu, który będzie odpowiedzialny za wdrożenie i integrację nowej platformy aplikacyjnej przeznaczonej do tworzenia procesów botowych. Zespół będzie centrum kompetencyjnym umożliwiającym wszystkim jednostkom Banku tworzyć boty na swoje potrzeby. Jeśli nie obce Ci pojęcia chatbot, voicebot, asystent głosowy, osobowość bota jak również ASR, NLP, NLU czy NLG to ta oferta jest dla Ciebie :)

Nasze wymagania

• Jesteś analitykiem?

• Zbieranie wymagań i projektowanie funkcjonalności to Twój żywioł?

• Pracowałeś/pracowałaś w zespołach Agile ?

• Potrafisz łączyć świat wymagań biznesowych ze światem programistów i testerów?

• Lubisz wspierać programistów w tworzeniu niezawodnego oprogramowania?

• Automatyzujesz wszystko co ma sens aby mieć czas na bardziej kreatywne zadania?

• Dbasz o jakość wytworzonego oprogramowania?

• Znasz:

o Enterprise Architecta?

o UML?

o BPMN?

o podstawy Java 8+ oraz JBehave i Selenium?

o PL/SQL?

o Git-a, Maven i Jenkins?

To oferujemy

  • Po pierwsze: możliwości współtworzenia procesów.

  • Po drugie: pracy w zespole programistów, analityków i testerów, w zespołach Agile.

  • Po trzecie: szkoleń, warsztatów i wsparcia doświadczonych kolegów.

  • Po czwarte: prywatnej opieki medycznej, pracowniczego funduszu emerytalnego, kafeteryjnego systemu benefitów, premii, w razie potrzeby pracy zdalnej (z domu) i oczywiście kawy :)

  • Po piąte: atmosfery … ale to już w Twoich rękach :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]