Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Systemowo- Biznesowy IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Prudential to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, Prudential przygotował unikalną ofertę produktów i poszukuje kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Jakie zadania będziesz realizował:

    • dostarczanie kompleksowych wymagań biznesowych na etapie inicjalizacji oraz realizacji projektów informatycznych;
    • opracowywanie specyfikacji wymagań funkcjonalnych;
    • przygotowanie koncepcji rozwiązań, studium wykonalności, analiz oraz rekomendacji doradczych;
    • tworzenie dokumentacji analitycznej - biznesowej i systemowej;
    • udział w projektowaniu i definiowaniu architektury oraz we wdrażaniu rozwiązań;
    • opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania, weryfikacja scenariuszy testów biznesowych;
    • weryfikacja merytoryczna zrealizowanych zmian w systemach;
    • współpraca z Kierownikami projektów, Właścicielami produktów, innymi analitykami oraz z zespołami wytwórczymi;
    • współpraca z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

    Czego od Ciebie wymagamy?

    • minimum 5 lat doświadczenia w analizie systemowej, szczególnie w oparciu o metodyki zwinne;
    • praktyczne doświadczenie w identyfikacji, modelowaniu i zarządzaniu wymaganiami użytkowników;
    • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji analitycznej (m.in. specyfikacji systemowych, user stories)
    • doświadczenie w pracy z zewnętrznymi dostawcami / partnerami;
    • znajomość rynku ubezpieczeń na życie w Polsce;
    • doświadczenie w używaniu narzędzi wspomagających procesy modelowania i zarządzania wymaganiami (znajomość Enterprise Architect, Jira, Confluence będzie autem);
    • doświadczenie w posługiwaniu się BPMN, UML, jBPM;
    • doświadczenie w pracy z bazami danych ORACLE, znajomość SQL, PL-SQL;
    • wysoka komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów zarówno z przedstawicielami biznesu, jak i IT;
    • wysokie umiejętności analityczne i ustrukturyzowane podejście do rozwiązywania problemów;
    • dobra organizacja pracy, umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie;
    • biegła znajomość języka angielskiego.

    Co możemy Ci zaoferować:

    • pracę w metodyce SCRUM i dużą samodzielność działania;
    • możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach oraz różnorodnych szkoleniach;
    • realny wpływ na ostateczny kształt produktu;
    • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy;
    • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od wiedzy i doświadczenia;
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od preferencji);
    • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej ;
    • dogodną lokalizację biura przy stacji metra Wilanowska;
    • pakiet benefitów m. in. bogaty pakiet opieki medycznej oraz dofinansowanie do programu rekreacyjno-sportowego.