Ta oferta pracy jest nieaktualna od 358 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Systemowo - Biznesowy

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 20.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź

    Craftware, to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej innowacyjnych projektach rynku IT.

    Zadania:

    • Analiza biznesowa - zbieranie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji wykonalności
    • Prowadzenie warsztatów z klientami
    • Analiza systemowa- systemów rozwijanych in-house lub zamawianych u dostawców zewnętrznych
    • Tworzenie dokumentacji w języku angielskim (m.in. pisanie user stories, diagramów UML, BMPN)
    • Ścisła współpraca z klientem oraz zespołem projektowym (projekty międzynarodowe)

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne)
    • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość UML lub BPMN
    • Umiejętność pisania user stories
    • Doświadczenie w zbieraniu oraz dokumentowaniu wymagań biznesowych i funkcjonalnych
    • Wiedza na temat nowoczesnych rozwiązań informatycznych
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
    • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
    • Samodzielność, dojrzałość biznesowa, umiejętność organizowania własnej pracy

    Oferujemy:

    • Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem
    • Wsparcie w rozwoju: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, pomoc w certyfikacji, indywidualne planowanie ścieżki kariery, opiekę opiekuna merytorycznego
    • Otwartą ścieżkę awansu zawodowego
    • Wyjątkową atmosferę, wspólne śniadania, nietypowe wydarzenia, kawę, owoce, imprezy integracyjne
    • Niekorporacyjne biura blisko centrum Warszawy i Łodzi, z super wygodnymi fotelami, miejscem na rowery, strefą chill-out, piłkarzykami i ping-pongiem
    • Współpracę w oparciu o dowolną formę umowy, elastyczne godziny, możliwość pracy zdalnej
    • Benefity: karta Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, telefon służbowy lub dofinansowanie prywatnego, zwrot kosztów zdanych certyfikatów