Logo Pracuj.pl

Analityk Systemowo-Biznesowy

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BMPN

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie wymagań i projektowanie funkcjonalności
  • Praca w zespołach Agile
  • Łączenie świata wymagań biznesowych ze światem programistów i testerów
  • Wspieranie programistów w tworzeniu niezawodnego oprogramowania
  • Dbanie o jakość wytworzonego oprogramowania

Nasze wymagania

• Jesteś analitykiem?

• Automatyzujesz wszystko co ma sens aby mieć czas na bardziej kreatywne zadania?

• Znasz:

o Enterprise Architecta?

o UML?

o BPMN?

o podstawy Java 8+ oraz JBehave i Selenium?

o PL/SQL?

o Git-a, Maven i Jenkins?

Aplikuj i zacznij współtworzyć zespół, który stworzy najlepsze procesy dla pracowników oraz klientów ING!

To oferujemy

  • Po pierwsze: możliwości współtworzenia procesów.
  • Po drugie: pracę w zespole programistów, analityków i testerów, w zespołach Agile.
  • Po trzecie: szkolenia, warsztaty i wsparcie doświadczonych kolegów.
  • Po czwarte: prywatną opiekę medyczną, pracowniczy fundusz emerytalny, kafeteryjny system benefitów, premię,
  • Po piąte: atmosferę … ale to już w Twoich rękach :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected].

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: AA/W/K

Analityk Systemowo-Biznesowy, lubelskie