Analityk Systemowo - Biznesowy (obszar eCommerce)

RTV EURO AGDO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 20 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Dołącz do zespołu Rozwoju Systemów Sprzedażowych, który uczestniczy w przydzielonych projektach w obszarze Sklepu Internetowego: euro.com.pl oraz oleole.pl i tworzy rozwiązania w oparciu o wymagania biznesowe.

Jako Analityk będziesz pracował w zespołach produktowych wspólnie z innymi analitykami, developerami, którzy uczestniczą w kreowaniu rozwiązań oraz biznesem, który pracuje blisko zespołu wytwórczego.

Pracujemy w iteracjach 2 tygodniowych, których efektem jest rozwój linii produktowej. Każdy zespół scrumowy składa się z developerów, analityka, PO oraz testerów więc mamy komplet kompetencji, żeby realizować najciekawsze projekty.

Zakres obowiązków:

- czynny udział w tworzeniu i doskonaleniu sklepu internetowego przy współpracy z zespołami wewnętrznymi i firmami zewnętrznymi;

- prowadzenie analizy biznesowo-systemowej w ramach wyznaczonych zadań;

- opracowanie koncepcji rozwiązania dla zagadnień/potrzeb biznesowych czyli przekuwasz pomysły w projekty i przygotowujesz je do realizacji,

- opracowanie rekomendacji dotyczącej koncepcji rozwiązania w oparciu o wymagania systemowo-biznesowe,

- ścisła współpraca z Programistami oraz Architektami,

- weryfikowanie wdrażanych zmian pod kątem zgodności z założeniami,

- wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży.

Nasze wymagania

  • zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków oraz kreowania rozwiązań,

  • doświadczenie w analizie oraz wypracowywaniu koncepcji i scenariuszy realizacyjnych czyli myślisz w sposób analityczny, potrafisz rozbić projekt na ’czynniki pierwsze’;

  • umiejętność zbierania i analizy wymagań biznesowych,

  • umiejętność przeprowadzania analiz procesowych i systemowych,

  • podstawowa znajomość UML, BPMN,

  • umiejętność identyfikowania powiązań i zależności z różnych obszarów systemu sklepu internetowego,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • samodzielności, odpowiedzialności oraz samodyscyplina;

  • łatwości w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu dobrych relacji z interesariuszami biznesowymi,

  • doświadczenie w roli Analityka Biznesowego lub Systemowo-Biznesowego.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w środowisku Agile (Kanban/SCRUM)

  • znajomość Confluenca i Jiry,

  • umiejętność czytania dokumentacji systemowej, znajomość Google Analytics,

  • znajomość trendów rynkowych i technologicznych w branży retail (e-commerce),

  • znajomość procesów sprzedażowych oraz obsługi klienta w firmach handlowych.

To oferujemy

  • pracę w znanej, stale rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej, w zespole odpowiedzialnym za planowanie rozwoju cyfrowego,

  • praca hybrydowa (tryb zdalny i stacjonarny),

  • ciekawe wyzwania w pracy z różnorodnymi technologiami, w innowacyjnych projektach, w złożonej i wciąż rosnącej organizacji,

  • realny wpływ na kształtowanie rozwiązań biznesowych czyli praca w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie i inicjatywę,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, dofinansowanie do pakietu benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

RTV EURO AGD

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy