Logo Pracuj.pl

Analityk Systemowo-Biznesowy - projekt IWA

ING Bank Śląski S.A.O firmie

8 400–22 000
brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • REST API

  • UML

  • BPMN

  • Enterprise Architect

Mile widziane

  • C#

O projekcie

Do projektu IWA poszukujemy doświadczonych Analityków Systemowo - Biznesowych, którzy wesprą tworzenie i rozwijanie aplikacji stanowiącej archiwum wszystkich dokumentów w banku. Dzięki modułowej budowie i pełnej parametryzowalności może być wykorzystywana w wielu obszarach biznesowych banku. Aplikacja jest napisana w Java, oparta o mikroserwisy oraz AI (Python), powiązana z bazą danych Oracle’a i komunikująca się wieloma aplikacjami zewnętrznymi Naszym celem jest zbudowanie systemu przyjaznego dla użytkownika i zautomatyzowanie wielu żmudnych czynności by odciążyć pracowników. Dostarczamy narzędzie pozwalające użytkownikom na sprawną i profesjonalną obsługę naszych klientów.

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z wewnętrznym klientem – analiza potrzeb
  • projektowanie funkcjonalności w oparciu o dostępne narzędzia
  • współtworzenie dokumentacji biznesowej
  • tworzenie dokumentacji funkcjonalnej
  • dekompozycja funkcjonalności na mniejsze zadania
  • implementacja przydzielonych zadań w nowoczesnym narzędziu typu Low Code
  • testy funkcjonalne oraz wsparcie testów akceptacyjnych
  • wsparcie produkcyjne zaimplementowanych funkcjonalności
  • praca w samoorganizującym się zespole zgodnie z metodykami zwinnymi (Scrum)

Nasze wymagania

  • 2 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku analityka systemowego
  • umiejętność wnikliwej analizy i rozwiązywania problemów w złożonych procesach
  • umiejętność przekładania potrzeb biznesowych na rozwiązania systemowe z wykorzystaniem dostępnych narzędzi
  • umiejętność tworzenia i czytania modeli UML, BPMN
  • znajomość wymaganych technologii: SQL, REST API
  • znajomość podstawowych konstrukcji programowania i podstaw projektowania obiektowego
  • nastawienie na ciągłą naukę
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej

  • doświadczenie w obszarze bankowości
  • podstawowa znajomość C# (lub podobnego języka)
  • znajomość dowolnej platformy typu Low-Code

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected].

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: MK-K_0010262

Analityk Systemowo-Biznesowy - projekt IWA, warmińsko-mazurskie