Analityk systemowo-biznesowy - projekty w branży nieruchomości

Pivotal Polska Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
11 000–14 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
88,00–107,00
netto (+ VAT) / godz.

Pivotal Polska Sp. z o.o.

Władysława Broniewskiego 3

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • .NET

System operacyjny

O projekcie

Jesteśmy wiodącą firmą IT wdrażającą rozwiązania z zakresu automatyzacji procesów sprzedaży i obsługi klienta. Jesteśmy jedynym dystrybutorem rozwiązania Pivotal CRM w Polsce, oferujemy również inne rozwiązania funkcjonujące w obszarze windykacji, branży dystrybucji detalicznej czy nieruchomości.

Do swoich projektów w branży nieruchomości poszukujemy osób na stanowisko Analityk systemowo-biznesowy.

Jeśli znasz branżę i masz odpowiednie doświadczenie, a przy tym lubisz się uczyć i wymieniać wiedzą, to koniecznie aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i przekładanie wymagań biznesowych na koncepcję rozwiązania w systemie
  • Projektowanie elementów architektury rozwiązań i odpowiedzialność za ich realizację
  • Tworzenie koncepcji i szczegółowych projektów rozwiązań dopasowanych do wymagań klientów
  • Współpraca z zespołem developerskim w procesie wytwarzania oprogramowania
  • Planowanie i koordynacja zmian w projekcie pod kątem spójności i zgodności z architekturą
  • Realizacja prac wdrożeniowych, testów i szkoleń
  • Udział w wycenach projektów (założenia biznesowe, architektura, budżet i harmonogram)

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość zasad realizacji projektów Agile/Scrum i wykorzystania narzędzi typu Redmine/ Jira
  • Znajomość metodyk pozyskiwania, modelowania oraz specyfikowania: wymagań, procesów, danych
  • Znajomości branży nieruchomości
  • Komunikatywności, samodzielności, zorientowania na cele,

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • agile
  • scrum
  • waterfall

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Udział w tworzeniu rozwiązań dla największych instytucji i firm,
  • Profesjonalny rozwój zawodowy (certyfikacje, szkolenia),
  • Realny wpływ na projekt i wysłuchanie każdego pomysłu, propozycji,
  • Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Dodatkowe benefity.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji

1

1. rozmowa z HR

2

2. rozmowa z biznesem

3

3. decyzja/ oferta

Analityk systemowo-biznesowy - projekty w branży nieruchomości, Władysława Broniewskiego 3, Warszawa