Analityk systemowo-biznesowy - projekty w branży nieruchomości

Pivotal Polska Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
11 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
88107 netto (+ VAT) / godz.
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 18 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Pivotal Polska Sp. z o.o.

Władysława Broniewskiego 3

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • .NET

System operacyjny

O projekcie

Jesteśmy wiodącą firmą IT wdrażającą rozwiązania z zakresu automatyzacji procesów sprzedaży i obsługi klienta. Jesteśmy jedynym dystrybutorem rozwiązania Pivotal CRM w Polsce, oferujemy również inne rozwiązania funkcjonujące w obszarze windykacji, branży dystrybucji detalicznej czy nieruchomości.

Do swoich projektów w branży nieruchomości poszukujemy osób na stanowisko Analityk systemowo-biznesowy.

Jeśli znasz branżę i masz odpowiednie doświadczenie, a przy tym lubisz się uczyć i wymieniać wiedzą, to koniecznie aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i przekładanie wymagań biznesowych na koncepcję rozwiązania w systemie

  • Projektowanie elementów architektury rozwiązań i odpowiedzialność za ich realizację

  • Tworzenie koncepcji i szczegółowych projektów rozwiązań dopasowanych do wymagań klientów

  • Współpraca z zespołem developerskim w procesie wytwarzania oprogramowania

  • Planowanie i koordynacja zmian w projekcie pod kątem spójności i zgodności z architekturą

  • Realizacja prac wdrożeniowych, testów i szkoleń

  • Udział w wycenach projektów (założenia biznesowe, architektura, budżet i harmonogram)

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Znajomość zasad realizacji projektów Agile/Scrum i wykorzystania narzędzi typu Redmine/ Jira

  • Znajomość metodyk pozyskiwania, modelowania oraz specyfikowania: wymagań, procesów, danych

  • Znajomości branży nieruchomości

  • Komunikatywności, samodzielności, zorientowania na cele,

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • agile
  • scrum
  • waterfall

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Udział w tworzeniu rozwiązań dla największych instytucji i firm,

  • Profesjonalny rozwój zawodowy (certyfikacje, szkolenia),

  • Realny wpływ na projekt i wysłuchanie każdego pomysłu, propozycji,

  • Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Dodatkowe benefity.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

1. rozmowa z HR

2

2. rozmowa z biznesem

3

3. decyzja/ oferta