Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk systemowo biznesowy

BonaSoft Sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie, analiza oraz tworzenie i dokumentacja wymagań biznesowych / systemowych związanych z budową nowych oraz rozwojem istniejących systemów informatycznych;

  • Konwertowanie wymagań biznesowych na analizę systemową (User Stories) na podstawie wymagań biznesowych;

  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych;

  • Analiza i modelowanie danych oraz ich przepływu w ramach realizowanych projektów;

  • Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania, testowania i wdrażania systemów informatycznych;

  • Opracowywanie specyfikacji funkcjonalnej i technicznej w ramach realizowanych projektów;

  • Opracowywanie dokumentacji końcowej w ramach realizowanych projektów, zgodnie z wymaganiami klienta;

  • Współpraca z klientem i zespołami wytwórczymi / wdrożeniowymi;

  • Przygotowywanie szacunkowych wycen dotyczącej pracochłonności zadań, projektów technicznych oraz prowadzenie uzgodnień z jednostkami biznesowymi;

  • Analiza wpływu na zakres, harmonogram oraz powiązania systemowe;

  • Udział w procesie obsługi zgłoszeń dotyczących problemów z systemami implementowanymi i wdrożonymi;

  • Realizacja innych zadań niezbędnych do prawidłowej i terminowego zakresu realizowanych projektów.

Nasze wymagania

Do naszego zespołu BonaSoft Sp. z o.o. poszukujemy Analityka Biznesowego/Systemowego z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Od Kandydata/Kandydatki oczekujemy również wysokich kompetencji personalnych tj. komunikatywność, współpraca w zespole.

Nasze oczekiwania:

-Kilkuletnie doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w sektorze wytwarzania oprogramowania, na stanowisku Analityka Biznesowego/Systemowego;

-Umiejętność modelowania procesów biznesowych i/lub systemowych;

-Doświadczenie w analizie oraz wypracowywaniu koncepcji i scenariuszy realizacyjnych;

-Umiejętność tworzenia specyfikacji wymagań funkcjonalnych dla zespołów programistycznych i architektów;

-Umiejętność współpracy z zespołem programistycznym na etapie implementacji;

-Zdolność weryfikacji wdrażanych zmian pod kątem zgodności z założeniami;

-Umiejętność planowania rozwoju aplikacji i doświadczenie w projektach;

-Znajomość notacji UML i BPMN.

Mile Widziane:

-Znajomość zagadnień związanych z systemami obiegów dokumentów lub systemami medycznymi;

-Doświadczenie w pracy analityka systemowego w projektach;

-Znajomość narzędzia Enterprise Architect (ewentualnie innego narzędzia CASE);

-Umiejętność projektowania rozwiązań w oparciu o mikroserwisy;

-Biegła znajomość rozwiązań integracyjnych (SOA, Web Services);

-Kompetencje liderskie, umiejętność dzielenia się wiedzą.

To oferujemy

  • Indywidualne i dopasowane do Twoich potrzeb godziny pracy. Szanujemy indywidualny tryb życia każdego pracownika.

  • Pracę z biura, hybrydową - obie opcje są do wyboru.

  • Możliwość rozwoju po przez udział w ciekawych i ambitnych projektach, szkoleniach wewnątrz organizacji (cenimy wzajemne dzielenie się wiedzą).

  • Możliwość skorzystania z procesu indywidualnego rozwoju tj. profesjonalny coaching.

  • Wyposażamy Cię również w niezbędny do pracy sprzęt, aby praca z nami była komfortowa od samego początku.

O nas

BonaSoft, to miejsce, w którym zatrudnienie znajdują osoby pragnące realizować się w małych i średnich projektach z rynku publicznego. Tworzymy dobre jakościowo, a zarazem nowoczesne oprogramowania, które w znaczący sposób usprawniają pracę naszych Klientów.

Wiemy, jak ważne jest samodoskonalenie się i możliwość rozwoju w miejscu pracy. Jako rozwijający się software house stale mierzymy się z nowymi wyzwaniami, angażujemy pracowników w ciekawe projekty, dzięki temu zapewniamy ciągły przyrost kompetencji naszych współpracowników oraz zwiększanie jakości dostarczanych usług.

Osobą odpowiedzialną za proces rekrutacji jest Monika Jackowska HR Business Partner w BonaSoft