Logo Pracuj.pl

Analityk Systemowo - Biznesowy - Sektor Ubezpieczeniowy

CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.

Królewska 16

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Guidewire

  • Enterprise Architect

O projekcie

Dołącz do naszego Zespołu Financial Services jako Analityk Systemowy - Biznesowy i zmierz się z współczesnymi wyzwaniami sektora ubezpieczeniowego. Obecnie poszukujemy nowego członka naszej załogi do realizacji projektów związanych z szeroko rozumianą architekturą informacyjną/danych, dla jednego z naszych klientów z sektora insurance. Jeśli lubisz pracę w dużej organizacji, dane to Twój żywioł i chcesz rozwinąć skrzydła, to zapraszamy na pokład.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach związanych z wdrożeniem nowych produktów ubezpieczeniowych w systemach produktowych klienta, w roli analityka systemowego - biznesowego, realizowanych metodami zwinnymi
  • Gromadzenie, analiza, zarządzanie i dokumentowanie wymagań biznesowych
  • Przygotowywanie specyfikacji dla systemów produktowych klienta
  • Wsparcie zespołu developerskiego i testowego w zakresie implementacji wymagań i testów
  • Współpraca z Product Ownerem oraz stakeholderami biznesowymi klienta

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 3 lata w roli analityka systemowego (inicjatywy realizowane dla sektora ubezpieczeniowego i/lub w obszarze związanym z wdrożeniem produktów ubezpieczeniowych, procesów sprzedażowych oraz procesów likwidacji szkód)
  • Znajomość zagadnień związanych z sektorem ubezpieczeń
  • Praktyczna znajomość zagadnień oraz procesu wytwórczego związanych z systemami informacyjnymi
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym

  • Doświadczenie w systemie Guidewire (moduły PC, BC, CC) lub innym podobnym systemie ubezpieczeniowym
  • Znajomość Enterprise Architect lub podobnych narzędzi

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • Praca zdalna, docelowo hybrydowa (zdalnie i z biura klienta w Warszawie)
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Opieka zdrowotna / Medicover Maxima
  • Plan zakupu akcji (SPP) dofinansowany przez CGI
  • Karta Multisport Plus
  • Program wsparcie pracowników Oxygen
  • Profit Participation Plan – plan premii rocznych
  • Premiowany program poleceń, minimum 6k PLN
  • Program Be Consultant
  • Praca Twórcza – autorskie koszty uzyskania przychodów
  • Atrakcyjny program szkoleń - Brown Bagi, hackathony i dzielenie się wiedzą
  • Prezenty okolicznościowe na świętowanie rocznic
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, od wypadku i poważnego zachorowania
  • Dodatkowe ubezpieczenie od urodzenia dziecka

Zaoferujemy Ci coś więcej niż pracę:

Sukces CGI wynika z talentu i zaangażowania naszych Memberów. Jako jeden zespół dzielimy się wyzwaniami i nagrodami wynikającymi z rozwoju naszej firmy, co wzmacnia naszą kulturę własności.

Dzięki nam będziesz mieć wiele okazji, aby zatroszczyć się o siebie i otaczających Cię ludzi. Będziesz mieć możliwość pracy z głównymi lokalnymi i globalnymi klientami z różnych branż w wymagających projektach, które mają prawdziwy wpływ na naszą przyszłość.

Z nami, w CGI, możesz rozwijać swoją karierę jako ekspert lub podjąć nowe kroki w kierunku stanowiska kierowniczego. Uzyskasz pełne wsparcie, które pozwoli Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz.

To właśnie nazywamy „a membership beyond the ordinary”

Ready to be a Member?

Czego możesz od nas oczekiwać:

Zbuduj z nami swoja karierę!

Prowadzenie biznesu nigdy nie było bardziej pasjonujące niż w dzisiejszych czasach. Żyjemy w erze transformacji cyfrowej. Digitalizacja przyśpiesza i zmienia nasz świat z dnia na dzień. CGI jest w samym centrum tych zmian, towarzyszy i wspiera Klientów a pracownikom oferuje najbardziej rozwijające projekty i oferuje wyjątkowe możliwości rozwoju.

Nasz sukces w CGI wynika z autentycznego zaangażowania naszych ekspertów i całej kadry. Jesteśmy zespołem. Stawiamy na dzielenie się: wyzwaniami i sukcesami, które są nieodłączną częścią naszej firmy. Wspólnie dzielimy się zyskiem, ściśle związanym z pewnym wzrostem CGI. Wszyscy zyskujemy dzięki wartości, którą wspólnie stworzyliśmy.

Zapraszamy Cię do współtworzenia CGI – firmy będącej w czołówce największych, niezależnych firm świadczących usługi technologiczne i doradcze na świecie.

Więcej o CGI na www.cgi.com. Zapraszamy do zapoznania się z nami!

Rekomendacje kandydatów ze strony firm rekrutacyjnych uprzednio nie zaproszonych do współpracy z CGI nie będą rozpatrywane.

CGI jest pracodawcą oferującym równe szanse.

CGI jest globalnym dostawcą usług informatycznych i biznesowych, świadczącym wysokiej jakości usługi doradztwa biznesowego, integracji systemów i outsourcingu. Z ponad 77500 profesjonalistami w 40 krajach, z czego prawie 500 w Polsce w 2 miastach, CGI jest światowym liderem w przekształcaniu innowacji, informacji i technologii w sukces naszych klientów. Jest to połączenie, które otwiera wiele elastycznych ścieżek kariery.

Jeśli dołączysz do nas w CGI, otrzymasz możliwość stania się właścicielem, co oznacza, że możesz wpływać na przyszłość firmy, budować sukces i brać udział w tworzeniu wartości. Jako właściciele jesteśmy zaangażowani w to, co robimy i wpływa to na to, jak współpracujemy z naszymi klientami i między sobą.

Analityk Systemowo - Biznesowy - Sektor Ubezpieczeniowy, Królewska 16, Śródmieście, Warszawa