Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk systemowo-biznesowy - Specjalista ds. rozwoju i utrzymania procesów ETL

IDEAMOTIVE sp. z o.o.

11 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, tworzenie i utrzymanie procesów ETL w dedykowanych narzędziach

  • Analiza systemowa i biznesowa danych

  • Dbanie o wysoką jakość rozwiązań

  • Dokumentowanie wdrażanych zmian

  • Optymalizacja rozwiązań

Nasze wymagania

  • Min. 2-4 lata doświadczenia w projektowaniu i budowie zasileń baz danych

  • Dobra znajomość bazy danych Teradata

  • Chęć zajmowania się projektowaniem i rozbudowywaniem systemu o nowe obszary

  • Motywacja do realizacji testów i optymalizacji złożonych rozwiązań

  • Przygotowywanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek IT)

  • Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w budowie rozwiązań integrujących dane z różnych źródeł

  • Znajomość środowisk klasy BI oraz hurtowni danych

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT oraz narzędzia Jenkins

To oferujemy

  • Praca w jednej z największych firm dostarczającej usługi telekomunikacyjne

  • Praca zdalna lub hybrydowa (nowoczesne biuro w Warszawie)

  • Wynagrodzenie do 15k PLN/msc B2B netto

  • Praca w oparciu o metodykę Agile

  • Stabilność, długotrwałe zaangażowanie

  • Prywatna opieka medyczna (Luxmed)

  • Multisport

  • Szybki proces rekrutacji - 1 rozmowa online