Logo Pracuj.pl

Analityk Systemowo - Biznesowy

GRUPA NEUCAO firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

GRUPA NEUCA

Forteczna 35

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

* udział w definiowaniu wizji rozwiązania i w wypracowywaniu szczegółowych koncepcji dotyczących nowych rozwiązań biznesowych oraz ich dokumentowanie,

* analizę potrzeb i projektowanie nowych rozwiązań w systemach logistycznych oraz zmiany w integracjach między systemami WMS i ERP,

* pozyskiwanie wymagań biznesowych, funkcjonalnych i niefunkcjonalnych, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań i rozwiązań z partnerami wewnętrznymi,

* poszukiwanie rozwiązań optymalizujących procesy biznesowe,

* udzielanie wsparcia merytorycznego wszędzie tam, gdzie jest ono potrzebne – od modelowania procesów po wspieranie procesu testowania,

* dokumentowanie powierzonych zadań oraz dbanie o aktualizację dokumentacji w całym cyklu życia usługi/systemu/procesu,

* czynny udział w rozwiązywaniu incydentów, problemów, usuwanie usterek oraz budowanie bazy wiedzy,

* tworzenie i modyfikowanie przypadków użycia,

* wsparcie w testach systemowych, integracyjnych, adaptacyjnych itp.,

* współpraca z innymi zespołami w firmie i dostawcami.

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

* umiejętności realizacji analizy biznesowej i systemowej,

* znajomości i rozumienia procesów w obszarze Łańcucha Dostaw,

* umiejętności optymalizacji procesów i poszukiwania nowych rozwiązań,

* umiejętności tworzenia specyfikacji/dokumentu wymagań/analizy (dekompozycja wymagań, przypadki użycia, scenariusze testowe),

* umiejętności pracy w ramach zespołu projektowego w metodyce zwinnej,

* doświadczenia we współpracy z Klientem wewnętrznym i dostawcami,

* umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy i adaptacji do środowiska,

* komunikatywności,

* znajomość i rozumienie procesów logistyki magazynowej w branży farmaceutycznej lub FMCG,

* gotowości do pracy w Centrali Grupy NEUCA w Toruniu - 2 dni w tygodniu - w przyszłości po-covidowej.

Mile widziane

Dodatkowym Twoim atutem będzie:

* umiejętności wizualizacji analizowanych zagadnień w UML, BPMN,

* znajomość metodyk zwinnych,

* znajomość Adonis lub Enterprise Architect,

* znajomość zasad GDP/DPD (Dobre Praktyki Dystrybucyjne),

* znajomość systemów klasy WMS, TMS oraz SAP MM.

To oferujemy

Oferujemy:

* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,

* ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem na rynku farmaceutycznym,

* zdobycie wiedzy z zakresu SAP, WEB methods, TMS, WMS, JIRA, Confluence, systemów Łańcucha Dostaw,

* program szkoleń,

* przyjazną atmosferę pracy,

* możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych.

Aktualne oferty pracodawcy
ASB/05/2021/T

Analityk Systemowo - Biznesowy, Forteczna 35, Toruń