Analityk Systemowo - Biznesowy w Tribe Aplikacji Biznesowych

ING Bank Śląski S.A.

8 40022 000 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BMPN

  • UML

  • Enterprise Architect

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

Aktualnie poszukujemy Analityków Systemowo - Biznesowych do projektów, w których wspieramy procesy dla klientów biznesowych banku. Rozwiązania nasze budujemy, w oparciu o najlepsze praktyki i standardy dbając jednocześnie o warstwę wizualną.

Pierwszy projekt to Platforma bankowości internetowej i mobilnej - w zespole ponad 20-stu analityków, budujemy własne webowe i mobilne rozwiązanie nastawione na obsługę klienta Business Banking. Część architektury już za nami i weszliśmy w development, ale przed nami jeszcze kolejne moduły, które trzeba zaprojektować od zera, w tym wypadku pracujemy nie tylko na poziomie polskim ale i globalnym w grupie ING.

Drugi projekt to „Płatności krajowe” wpierający proces realizacji transakcji, gdzie szczególną wagę przywiązujemy do przetwarzania wysoko wolumenowych zbiorów danych, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy na wydajność.

Twój zakres obowiązków

  • analiza potrzeb - byśmy wiedzieli co chcemy budować i na tej podstawie projektowali funkcjonalności aby developerzy wiedzieli co mają zakodować

  • wykorzystanie EA do tworzenia dokumentacji funkcjonalnej, lubimy UML-e (korzystamy z diagramów komponentów, sekwencji, aktywności, przypadków użycia i klas)

  • przygotowywanie user story w celu lepszego zrozumienia produktu, funkcjonalności i zastosowania

  • testy manualne, bo w końcu najlepiej znasz zaprojektowane funkcjonalności

  • analiza logów i wsparcie produkcyjne aplikacji w zaprojektowanym przez Ciebie obszarze

Nasze wymagania

  • 2–letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • znajomość narzędzi w postaci wymienionych technologii, ale podstawą jest dla nas UML, posługiwanie się czystym SQL-em oraz umiejętność testowania REST API

  • wiedza, że istnieje więcej niż jedna technika zbierania wymagań

  • zaangażowanie oraz nastawienie na ciągłą naukę

  • umiejętność połączenia dwóch światów – biznesu i technologii

  • świadomość, że analizę też trzeba kiedyś zakończyć

  • nastawienie na komunikację – niezależnie czy chodzi o język polski, angielski czy obiektowy

Mile widziane

  • znajomość świata finansów – w końcu jesteśmy bankiem

  • doświadczenie w pracy w Agil-e

  • nastawienie na wdrażanie, a nie tylko projektowanie

  • umiejętność zerknięcia do kodu

  • podstawy programowania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • agile

Skład zespołu

  • programista testów automatycznych
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy