Analityk systemowo-biznesowy

QualentO firmie

Rekrutacja zdalna

Qualent

Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa

Qualent jest firmą z bogatym doświadczeniem z zakresu doradztwa biznesowego związanego z wykorzystaniem technologii informatycznych oraz tworzenia oprogramowania "szytego na miarę" dla dużych przedsiębiorstw. Oferujemy usługi związane z tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, integracją i dostosowywaniem rozwiązań istniejących w przedsiębiorstwie, a także audytu jakości i konsultacji z zakresu poprawy wydajności i bezpieczeństwa.

Praca przy dużych projektach dla Klientów polskich i zagranicznych (głównie Skandynawia, Niemcy, UK).

Zadania:

  • Kierowanie procesem złożonej analizy biznesowej / zespołem analityków
  • Definiowanie problemów i potrzeb na poziomie biznesowym
  • Zbieranie wymagań systemowych(funkcjonalnych i niefunkcjonalnych)
  • Określanie architektury dla projektowanych systemów
  • Określanie interesariuszy, otoczenia biznesowego oraz wpływu projektów na organizację
  • Określanie zdolności oraz wariantów biznesowych
  • Określanie KPI dla projektów
  • Przygotowanie słowników, reguł oraz procesów biznesowych
  • Zbieranie, analiza i dokumentowanie wymagań biznesowych
  • Proponowanie i konsultowanie rozwiązań biznesowych ze zleceniodawcami oraz realizatorami zdefiniowanych wymagań
  • Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania i testowania systemów informatycznych

Wymagania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku w projektach IT
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne w zakresie pozyskiwania wiedzy i wymagań
  • Zdolność do precyzyjnej komunikacji z przedstawicielami zespołów biznesowych oraz IT
  • Znajomość: BPMN, UML, zagadnień związanych z pozyskiwaniem wymagań biznesowych dla projektów IT, modelowaniem otoczenia i procesów biznesowych oraz inżynierią oprogramowania
  • Mile widziane: Wiedza i doświadczenie projektowe w obszarze rozwiązań dla klienta masowego /obywatela
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy:

    • B2B, umowa o pracę, dzieło, zlecenie
    • nowoczesne technologie IT
    • programy szkoleniowe (certyfikaty i szkolenia)
    • Medicover pakiet Extra
    • Benefit Multisport wersja Open
    • Integracje firmowe
    • Przyjazne biuro (blisko metro, tramwaj, autobus; sala rekreacji (piłkarzyki, wiosła), duży ogród i taras wypoczynkowy, duży wybór herbat, przekąski, płatki)
    • Długoterminowe projekty (klienci: PL/DK/DE/UK)
    • Elastyczny czas pracy
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy