Oferta pracy

Analityk Systemowo - Biznesowy

PKO UbezpieczeniaO firmie

PKO Ubezpieczenia

Chłodna 52

Warszawa

PKO Ubezpieczenia poszukuje kandydatów do pracy
w Departamencie Operacji /Dział Wdrożeń /Zespół Analiz na stanowisko:

Jeśli masz doświadczenie w zakresie analizy potrzeb biznesu, dobrze czujesz się pracując na styku biznesu i IT w zakresie opracowania zmian w systemach, niezbędnych do wsparcia codziennych procesów, jeśli chcesz uczestniczyć w najciekawszych projektach wdrożeniowych w Spółce i mieć realny wpływ na kluczowe narzędzia wykorzystywane przez nasz Biznes, to właśnie na Ciebie czekamy!

Podstawowe zadania

  • udział w projektach wdrożeniowych w kluczowych systemach IT działających w Spółce
  • przygotowywanie specyfikacji wymagań biznesowych
  • udział w uzgadnianiu specyfikacji funkcjonalnej i systemowej planowanych zmian
  • współpraca z zespołem developerskim, zewnętrznym dostawcą usług
  • współpraca z zespołem testerskim w zakresie odbiorów cząstkowych i wsparcie merytoryczne w uzgodnieniu zakresu testów
  • współpraca z przedstawicielami biznesu jako doradca w zakresie możliwości systemu centralnego

Nasze oczekiwania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w roli analityka biznesowego dla systemu centralnego (warunek konieczny)
  • doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub konsultingowej
  • doświadczenie w przeprowadzaniu analizy procesów biznesowych i umiejętność mapowania ich na funkcjonalności systemowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na projektach wdrożeniowych w metodyce SCRUM
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy integracji międzysystemowej i podstawowa znajomość języka zapytań SQL
  • wykształcenie wyższe; ekonomiczne lub techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego (praca ze specyfikacją systemową oraz dokumentacją techniczną)
  • rozwinięte zdolności analityczne, zorientowanie na cel oraz wysokie umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność podejmowania decyzji oraz samodzielność

Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, system kafeteryjny, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny)
  • preferencyjne warunki na wybrane produkty i usługi Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego SA
  • pracę w siedzibie spółki w centrum Warszawy

Zgłoszenia (CV) prosimy kierować za pomocą przycisku

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy